کد خبر: 554097 A

بعد از انتخاب ایران به عنوان دومین کشور موفق کاراته دنیا

کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: اینکه به عنوان دومین تیم موفق معرفی شدیم واقعا جای افتخار دارد و امیدوارم در آینده نیز با همدلی خانواده کاراته باز هم در صدر کشورهای برتر قرار بگیریم.

ذبیح الله پورشیب در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایلنا در مورد انتخاب کاراته ایران به عنوان دومین کشور برتر کاراته دنیا گفت: به عنوان یک ایرانی به این انتخاب ‌می‌بالم و خوشحالم که زحمات همه دست‌اندکاران، ملی پوشان، مربیان و در مجموع خانواده کاراته به نتیجه رسیده است. امیدوار پیشرفت های کاراته ایران کماکان ادامه دار باشد.

وی ادامه داد: جوان های ایرانی نشان دادند از چه استعدادهای بالایی برخوردار هستند و قطعا تک تک این نفرات برای نام ایران در میادین جنگیده‌اند و در آینده نیز این کار را می‌کنند. همدلی و همکاری تمام خانواده این رشته در آینده نیز می‌تواند قدرت کاراته ایران را به رخ تمام کشورهای جهان برساند.

کاپیتان تیم ملی کاراته عنوان کرد: من هم مثل تمام بچه ها از عنوان که به تازگی برای کشورم بدست آمده خوشحالم و احساس غرور می‌کنم و تمام تلاشم این است که در میادین پیش رو بهترین نمایش ها و مبارزات را داشته باشم تا بتوانم سهمیه المپیک را کسب کنم. موفقیت در المپیک هدف دور از دسترسی نیست و تک تک بچه های که کسب سهمیه کنند با یک جنگ تمام عیار می توانند ایستادن روی سکوهای المپیک را تجربه کنند.

  گفت وگو : سید ایمان میری

المپیک ایران تیم ملی خانواده کشورهای جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر