کد خبر: 563627 A

در شرایطی که طی روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر تغییرات در شناسنامه علیرضا بیرانوند انتشار یافته بود، سندی برای برائت او منتشر شد که با سوتی‌های عجیبی همراه است.

به گزارش ایلنا، بعد از اینکه دروازه بان ملی‌پوش پرسپولیس با هواداران این تیم به مشکل برخورد، حواشی زیادی را پی آن شکل گرفت که یکی از آنها مربوط به شناسنامه او بود. جایی که عنوان شد او با شناسنامه برادر خود و تاکنون با نام جعلی علیرضا در فوتبال ایران به فعالیت پرداخته، در حالیکه نام اصلی‌اش محمدرضا است.

با گذشت یک هفته از این حواشی، امروز سندی در ایسنا انتشار یافته است که با کارت ملی پدر، سند ازدواج و شناسنامه صفحه مربوط به نام فرزندانش در حال برائت او از این اتهام است.

در اینکه خبرگزاری ایلنا، تاکنون اتهامی در خصوص شناسنامه و نام جعلی علیرضا بیرانوند منتشر نکرده، با این حال برخی سوتی‌های عجیب در سند ارائه شده باعث می‌شود تا در خصوص آن بررسی شود.

57599219

علیرضا بیرانوند با نام پدر صفرعلی. تاریخ تولد پدر این بازیکن 1358 عنوان شده است و این در حالی است که تاریخ ازدواج او 1370 مشخص شده است که نشان دهنده‌ی این است که پدرش در سن 12 سالگی ازدواج کرده است! یک سال بعد نیز علیرضا بیرانوند به دنیا آمده و اختلاف سنی او و پدرش 13 سال است و اینطور که در عکس مشخص است پدرش 36 ساله است و در حالی که اصلا ظاهر او به این سن نمی‌خورد.

پدر دروازه بان پرسپولیس البته عنوان کرده متولد سال 51 است اما با توجه به اینکه عشایر بودند برای دریافت شناسنامه سال 58 اقدام کرده‌اند. با این حال این موضوع باعث نمی‌شود تا او با گذشت 7 سال از تولدش شناسنامه با تاریخ تولد روز برایش ثبت شود!

با این اوصاف به نظر می‌رسد مدارک و اسنادی که در خصوص پدرش منتشر شده است لازم بررسی و تحقیقات جدی و قانونی‌تری باشد تا حول آن به پاسخ قطعی در این زمینه دست یافت.

 

پرسپولیس علیرضا بیرانوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر