کد خبر: 564765 A

سرمربی موقت مشکی‌پوشان در مورد دربی شهر مشهد می‌گوید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، رضا عنایتی با حضور در نشست خبری پیش از دیدار برابر پدیده درباره وصعیت تیم مشکی‌پوشان گفت: تمرینات خوبی داشتیم. فکر می‌کنم این بازی دو سر برد است چون امتیاز در مشهد خواهد ماند. ما تمام توانمان را به کار می‌گیریم تا نتیجه بگیریم دو محروم داریم. آقایی و امرایی اما بقیه بازیکنان سرحال هستند.

وی افزود: تا بحال تیمی با این شرایط و مشکلات دیدید؟ حقیقتا نه. مشکلاتی که این چند وقته بوجود امد غیرقابل پیش بینی بود. وارد بحث مدیریتی نمی شوم وطیفه من چیز دیگری است. من امیدوارم از این شرایط بیرون بیاییم. مردم روی نتایج تیم ما حساس هستند. اگر بودیم با تمام توان هستیم.

مربی مشکی‌پوشان در ادامه گفت: در دو بازی آینده قطعا خواهم بود. بعد از این باید جلسه بگذاریم و ببینیم چه پیش می آید اما احساس من نسبت به این تیم باقی خواهد ماند.

عنایتی در مورد پیش‌بینی‌اش از بازی عنوان کرد: شاید شانس پدیده روی کاغذ بیشتر باشد اما ما در دیدارهای قبلی هم مستحق شکست نبودیم و جایگاهمان قعر جدول نیست. در دیدار نفت آبادان پنالتی مان گل نشد و حریف با بک پنالتی مشکوک به برتری رسید.

وی در مورد جذب بازیکنان جدید اظهار داشت: حنیف عمران‌زاده با باشگاه قرارداد امضا کرد و در نیم فصل دوم به ما اضافه خواهد شد. از من نطر خواستند و من با دو بازیکن جلسه خواهم داشت تا آنها را به تیم برگردانم چون با کیفیت هستند.

مربی مشکی‌پوشان در مورد جانشینی مرزبان در این تیم گفت: من با مرزبان در این رابطه صحبت کردم. کار اخلاقی نبود که من هم تیم را رها کنم و بروم. کادر فنی قبلی هم باقی خواهند ماند من صحبتی درباره رفتن کسی نکردم. ولی آقای رضاپور با آقای مرزبان رفتند.

وی در مورد قرعه‌کشی جام جهانی و قرعه مورد نظرش برای ایران هم خاطر نشان کرد: قرعه آسان یا سخت مورد پسند من نیست. تیم ها کیفیت بالایی دارند. امیدوارم ما هم در گروهی باشیم که بچه های تیم ملی انگیزه پیدا کنند و بتوانند از گروه صعود کنند. وقت این اتفاق شده است که ما به مراحل بعد فکر کنیم.

عنایتی با اشاره به برگزاری بازی در ورزشگاه ثامن هم گفت: تصمیم گرفته شده در ثامن برگزار شود و ما باید بازی کنیم. کاری از ما بر نمی‌آید.

رضا عنایتی لیگ برتر فوتبال مشکی پوشان مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر