کد خبر: 564773 A

سرگیجه‌ی مرد آلمانی از ناکامی مهاجم آبی

پیکان و استقلال در روزی که هر دو تیم به سه امتیاز این دیدار نیاز داشتند به تساوی بدون گل تن دادند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دیدار دو تیم پیکان و استقلال تهران از ساعت 15 امروز در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار شده است و دو تیم در حالی به مصاف هم رفته‌اند که به سه امتیاز این دیدار نیاز مبرم دارند. پیکان پس از 7 پیروزی پیاپی در 2 بازی اخیر خود تنها یک امتیاز گرفته و به دنبال جبران مافات است و استقلال با شفر به دنبال بهترین رتبه ممکن در نیم فصل هستند و نتیجه این بازی کمک زیادی به آنها خواهد کرد.

 

داوران: پیام حیدری – آرمان اسعدی – سجاد طوری – سعید رحیمی مقدم 

ورزشگاه: شهدای شهر قدس 

 

کارت زرد:امیرحسین صادقی(17) ، ابوالفضل ابراهیمی (77 و 79) ، افرانگ دافه (78) و محمد صادق بارانی (90) پیکان

کارت قرمز:ابوالفضل ابراهیمی (79) پیکان

 

گل‌ها:-

 

 

ترکیب پیکان:

پیام نیازمند، امیرحسین صادقی، حجت حق وردی، مهدی شیری، آرمان قاسمی، امیرحسین کریمی، صادق بارانی، ابوالفضل ابراهیمی، مرتضی آقاخان، آرفنگ دافه و کنت ایکه چوکو(63 امیر روستایی)

 

 

ترکیب استقلال تهران

سید حسین حسینى، مجید حسینى، روزبه چشمی، خسرو حیدری، میلاد زکی‌پور، امید ابراهیمی، امید نورافکن (73 فرشید باقری) ، سرور جپاروف (60 داریوش شجاعیان)، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری و سجاد شهباززاده(مهدی قائدی 83)

 

 

دقایق حساس بازی:

دقیقه 08: شوت فوق العاده سرور جبارووف از میانه های زمین در شرایطی زده شد، که پیام نیازمند از دروازه خود خارج شده بود و با خوش شانسی دروازه بان پیکان توپ به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه 11 : پیام حیدری در تصمیمی عجیب درگیری خسرو حیدری با مهاجم پیکان را پنالتی تشخیص داد، اما در مشورت با کمک خود تصمیمش عوش شد و ادامه بازی را اعلام کرد.

دقیقه 20: حرکت ترکیبی بازیکنان استقلال و پاس پشت پای عالی فرشید اسماعیلی برای شهباززاده،این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرارداد که ضربه شهباززاده پس از برخورد به مدافع پیکان، برگشت داده شد.

دقیقه 32: سانتر کوتاه خسرو حیدری درون محوطه جریمه  به امید ابراهیمی رسید ، که ضربه این بازیکن را نیازمند با یک دست توپ  به کرنر فرستاد.

دقیقه 39: پاس در عمق برای کنت با اشتباه مجید حسینی در موقعیت تک به تک به این بازیکن رسید،که ضربه بی دقت مهاجم پیکان با اختلاف از کنار دروازه پیکان به بیرون رفت.

دقیقه 41: شوت سنگین کنت از پشت محوطه جریمه با واکنش خوب سیدحسین حسینی برگشت داده شد.

دقیقه 2+45: حرکت دیدنی محمد صادق بارانی از سمت راست و سانتر این بازیکن که با ضربه سرعجیب مرتضی آقاخان از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 46: سانتر آقاخان به کنت رسید و این بازیکن هم پس از یک کنترل اقدام به شوتزنی کرد که ضربه مهاجم پیکان به راحتی در دستان سیدحسین حسینی قرار گرفت.

دقیقه 55:ضربه ایستگاهی برای پیکان را آقاخان به سمت دروازه استقلال زد که ضربه این بازیکن از کنار دوازه عبور کرد.

دقیقه 62: شوت سنگین امید نورافکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه پیکان به بیرون رفت.

دقیقه 67: حرکت انفرادی امیر روستایی درون محوطه جریمه و ضربه ای که این بازیکن زد را حسینی در دو ضرب مهار کرد.

دقیقه 70: پاس رو به جلوی شجاعیان برای جابر انصاری درون محوطه جریمه به این بازیکن رسید و پاس در عرض انصاری را مدافعان پیکان زودتر از سجاد شهباززاده دور کردند.

دقیقه 87: اشتباه بازیکنان پیکان توپ را به امید ابراهیمی رساند و این بازیکن از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد و ضربه اش با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 89: شوت فوق العاده بارانی را سیدحسین حسینی با واکنش دیدنی خود راهی کرنر کرد.

90+1: دفع ناقص مدافعان پیکان باعث شد توپ درون محوطه جریمه به اسماعیلی برسد که شوت خطرناک این بازیکن با برخورد به بازیکن پیکان راهی کرنر شد. ارسال کرنر برای استقلال هم با ضربه چشمی در دستان پیام نیازمند قرار گرفت.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر