کد خبر: 564819 A

پیکان افت نکرده؛

دروازه بان جوان پیکان پس از تساوی برابر استقلال تهران گفت: واقعا حیف شد که نتوانستیم سه امتیاز را کسب کنیم ولی به هر حال استقلال تیم بزرگی است و تاکتیک آنها تغییر کرده است.

به گزارش ایلنا، پیام نیازمند پس از تساوی برابر استقلال تهران گفت: اگر در دقایق پایانی ده نفره نمی‌شدیم می‌توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. فشار روی دروازه ما بیشتر شد. واقعا حیف شد که نتوانستیم سه امتیاز را کسب کنیم ولی به هر حال استقلال تیم بزرگی است و تاکتیک آنها تغییر کرده است.

نیازمند درباره اینکه با نیمکت نشینی رحمان احمدی درون دروازه پیکان نتایج خوبی کسب کرده اظهار داشت: احترام آقا رحمان برای من به عنوان دوست و برادر بزرگتر برای من واجب است و در تمرینات خیلی چیزها از ایشان یاد گرفتم و از این موضوع افتخار می‌کنم. آقای جلالی از هفته ششم به من اعتماد کردند و خیلی خوشحالم که جواب اعتماد ایشان را دادم امیدوارم این روند را با پیشرفت ادامه بدهم و نظر مثب آقای کی روش را جذب کنم تا در تیم ملی حضور داشته باشم.

وی ادامه داد: اینکه می‌گویند افت کرده ایم را قبول ندارم و نتایج خوبی کسب کرده ایم ضمن اینکه یکی از بهترین تیم‌های امسال هستیم.

پیکان تهران پیام نیازمند هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر