کد خبر: 564822 A

خسرو حیدری بازیکن ما را با دست زد

سرمربی پیکان نسبت به عملکرد داوری دیدار با استقلال اعتراض دارد.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی در نشست خبری پس از دیدار تیم های پیکان و استقلال به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

 

انتظار بیشتری از بازیکنانم داشتم

نمی توانم بگویم از بازیکنانم راضی هستم چون انتظار بیشتری داشتم، البته بد بازی نکردیم و مقابل این تیم بزرگ فرصت گلزنی داشتیم ولی در صحنه های مهم از خود گذشتگی نداریم و این آزار دهنده است. شاید اگر گذشت بیشتری بود بهتر می شد. بردن در این بازی در دسترس ما بود.

 

از بیرون زمین به داور گفتند، پنالتی نبود

در مورد پنالتی باید بگویم خسرو حیدری بازیکن ما را با دست زد اگر پنالتی هم نبوده وقتی داور پنالتی می گیرد اما با اعتراض و شلوغ بازی بازیکنان حریف پنالتی برگردد درست نیست. شنیدم از بیرون زمین به داور گفتند که پنالتی نبوده است.اگر قرار باشد از بیرون زمین سرپرست داوری و مسئولان مسابقه نظر بدهند باید در هر بازی شاهد مشورت باشیم. اگر قانون ویدئو چک هست که نمی‌دانم چه بگویم این اولین باری است که این مساله را می‌بینم. از سه بازی گذشته دو امتیاز گرفتیم البته در هر سه بازی از جمله بازی امروز می توانستیم پیروز شویم فقط از موقعیت‌های گلزنی استفاده نکردیم و امتیازهای مهمی را از دست دادیم. 

 

با برنامه تر از حریف بودیم

 ما در برنامه‌های تیمی بهتر از حریف بودیم،‌اگر می‌گویم از بازیکنانم راضی نیستم به خاطر این است که در برخی صحنه‌های خاص گذشت لازم را نداشتیم و بازیکنان ما باید انتظارات را برآورده کنند می‌خواهم شرایطمان بهتر شود. بازی‌ها رفته رفته سخت‌تر می‌شود. 

 

بازیکنان تعویضی ما توقعات را برآورده نکردند

 در یک ربع آخر بازی 10 نفره شدیم و به همین دلیل هم عقب‌تر بازی کردیم؛ ضمن اینکه بازیکنان تعویضی هم به ما کمک نکردند و از این مساله هم ناراحتم. ما تدابیری داشتیم تا به گل برسیم به بازیکنانم دقیقا گفته بودم که می‌توانیم برنده شویم سعی خودمانم را هم کردیم اما به پیروزی نرسیدیم. من از بازیکنان انتظار تلاش بیشتری دارم تا به پیروزی برسیم. بازیکنان تعویضی ما توقعات را برآورده نکردند. هر سه تعویض خوب نبودند البته بختیار رحمانی کمی بهتر بود اما انتظار بیشتری از آنها دارم. شرایط مسابقه را برای آنها تشریح کرده بودم و بازیکنان تعویضی باید تاثیرگذاری بیشتری در میدان داشتند. 

 

قطعا در پست‌های مختلف یارگیری میکنیم

ما نفرات زیادی نداریم، در فهرست بزرگسال ما 16 بازیکن حضور دارند 3-2 بازیکن هم مصدوم هستند. طیف وسیعی از بازیکنان داریم که از آنها استفاده می‌کنیم قطعا در پست‌های مختلف در نیم فصل باید یارگیری کنیم تا حدی که بضاعت مالی باشگاه به ما اجازه می‌دهد.

استقلال مجید جلالی پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر