کد خبر: 564828 A

سرمربی فولاد خوزستان از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل سپیدرود ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایلنا، سید سیروس پورموسوی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل سپیدرود گفت: این برد شیرین را به بازیکنان خود تقدیم می‌کنم چون این دو هفته که برای ما حاشیه ایجاد کردند،‌ آنها تمرکز خود را از دست ندادند. 3 امتیاز بسیار حساسی کسب کردیم که باعث شد رتبه ما در جدول تکان بخورد. بازیکنان فولاد از جان برای موفقیت فولاد و خوشحالی مردم خوزستان مایه گذاشتند و این پیروزی را به آنها تقدیم می‌کنم.

وی در خصوص صحبت‌های نظرمحمدی که گفته بود که تیمش مستحق شکست در این دیدار نبوده است، تصریح کرد: تنها 10 دقیقه زیر فشار بودیم که آن هم طبیعی بود. تیمی که انتحاری بازی کند و می‌خواهد نبازد فشار می‌آورد. عقب‌نشینی ما ناخواسته و ناشی از ارسال‌های بلند سپیدرود به محوطه جریمه تیم ما بود. بازیکنان ما از لحاظ بدنی هم کم آوردند چون 3 بازی سخت متوالی را پشت سر گذاشتیم. خدا را شکر می‌کنم که از این دیدار هم با 3 امتیاز خارج شدیم.

سرمربی تیم فولاد با تمجدید از تیم سپیدرود گفت: بازیکنان ما نمی‌خواستند بازنده باشند ما بازی را خوب آغاز کردیم و زود به گل رسیدیم. پس از گل اول نیز یک موقعیت صددرصد را از دست دادیم. همچنین مجبور به دو تعویض اجباری شدیم پیمان شیرزادی و فرشاد جانفزا را به زمین فرستادیم. از کسب این پیروزی خوشحالم و مطمئن هستم که جوانان فولاد آینده این تیم را می‌سازند.

فولاد خوزستان سپیدرود رشت سیروس پور موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر