کد خبر: 564837 A

کاپیتان باتجربه ذوب آهن ابراز امیدواری کرد تیمش موفق شود در آزادی برابر پرسپولیس موفق به کسب پیروزی شود.

به گزارش ایلنا، مهدی رجب‌زاده در آستانه‌ی دیدار مقابل پرسپولیس درباره آخرین وضعیتش گفت: «خوشبختانه شرایط خوبی دارم و چند روز است که با تیم تمرین می‌کنم. آخرین بار در بازی با سایپا در هفته هشتم به میدان رفتم و متأسفانه مصدومیت باعث شد تا چند هفته‌ای دور از تیم باشم. الان اما مشکل خاصی برای همراهی تیمم ندارم.»

او اشاره‌ای به وضعیت ذوب‌آهن و نتایج ضعیفی که این تیم در فصل جاری گرفته است، دارد: «هیچ‌کس تصور نمی‌کرد چنین نتایجی بگیریم، ولی متأسفانه در زدن ضربات آخر بدشانس بودیم و این شاید به خاطر بی‌دقتی ما یا درخشش گلرهای حریف است. امیدوارم که در بازی‌های بعد نتایج خوبی بگیریم تا این نتایج را جبران کنیم.»

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره بازی تیمش برابر پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر می‌گوید: «هر دو تیم شرایط متفاوتی دارند. پرسپولیس صدرنشین است و یک بازی مهم را در هفته گذشته با برد پشت سر گذاشته است، ولی ما در زمین خودمان شکست خوردیم. ما در بازی‌های بیرون از خانه هم فقط برای برد بازی می‌کنیم و در این بازی نیز فقط به فکر برد هستیم. می‌دانیم بازی سختی داریم اما شکست دادن پرسپولیس ما را از این وضعیت خارج خواهد کرد.»

 

پرسپولیس ذوب اهن اصفهان مهدی رجب زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر