کد خبر: 565328 A

اسامی رونالدو و راموس قبلا ترسناک بود؛

بازیکن اسبق تیم ملی ایران گفت: بازیکنان لژیونر ما الان بهترین کیفیت‌ها را برخوردار هستند و شکست ناپذیری ما در آسیا و قدرت ما در خط دفاعی بسیار مهم است.

سیروس دین محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درخصوص قرعه تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه گفت: از نظر من قرعه کشی در تورنمنت‌هایی بزرگی مانند جام جهانی شانس می‌خواهد و متاسفانه در این بخش شانس نیاوردیم امیدوارم در بازی‌ها خوش شانس باشیم مثلا توپ به تیرک بخورد و گل شود.

وی ادامه داد: ما نسبت به جام جهانی پیشین پیشرفت چشمگیری داشتیم و بازیکنان با کیفیتی طی این مدت به لیست اضافه شده اند. الان باتجربه هستند و با ترس بازی نمی‌کنند. همیشه می‌گویم اگر در جام جهانی 98 ترسو بازی نمی‌کردیم به مرحله بعدی هم می‌رسیدیم.

پیشکسوت فوتبال افزود: بازیکنان لژیونر ما الان بهترین کیفیت‌ها را برخوردار هستند و شکست ناپذیری ما در آسیا و قدرت ما در خط دفاعی بسیار مهم است. اما نمی‌شود برابر اسپانیا 90 دقیقه دفاع کنیم. باید از ضد حملات سریع استفاده کنیم. تیم حریف اگر این شرایط را تجربه کند از ما می‌ترسد.

دین محمدی خاطرنشان کرد: فکر نکنید که ایران حریف دست و پا بسته‌ای است. شاید قبلا اسامی بازیکنان مانند راموس و رونالدو ترسناک بود اما الان اینطور نیست. بازیکنان ما کیفیت خودشان را می‌دانند و به بازیکنان ایمان دارم که تاکتیک پذیر هستند.

سرمربی شهرداری تبریز درباره اظهارات روز گذشته کارلوس کی روش عنوان کرد: با شناختی که از آقای کی روش دارم همیشه چه در بازی‌های دوستانه و رسمی برای پیروزی انگیزه دارد و باید از ایشان درس بگیریم. ما حتما باید با تیم‌های مطرح بازی کنیم و از ایشان حمایت کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران سیروس دین محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر