کد خبر: 565414 A

حذف آبرومندانه هم برای ما بد نیست؛

کارشناس فوتبال می‌گوید صحبت از صعود تیم ملی توقع کاذب در ذهن فوتبالدوستان ایجاد کرده است.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص قرعه‌ ایجاد شده برای تیم ملی کشورمان در جام جهانی عنوان کرد: قرعه دشواری به ما خورده است و اگرچه در جام جهانی حریف آسان وجود ندارد ولی برخی تیم‌ها مثل اسپانیا و پرتغال به خاطر داشتن چهره‌های مطرح در فوتبال دنیا با انگیزه و غرور بالاتری پا به میدان می‌گذارند و همین کا ما را دشوار می‌کند.

وی افزود: ما تجربه خوبی از جام جهانی 2014 داریم و بازی درخشانی که مقابل آرژانتین انجام دادیم را می‌توانیم مقابل سایر تیم‌های بزرگ دنیا تکرار کنیم. ضمن اینکه تیم ما نسبت به 2014 تیم بهتری است و در نقاط مختلف زمین بهتر کار می‌کند.

کارشناس فوتبال در مورد شانس صعود تیم ملی به مرحله حذفی عنوان کرد: متاسفانه این توقع کاذبی است که ایجاد شده و افراد غیر متخصص در مورد فوتبال اظهار نظر می‌کنند و این موضوع فشار روحی به تیم ملی را زیاد می‌کند. این اولین فرصت ما برای صعود نبوده و آخرینش هم نیست ولی انتظار باید منطقی باشد. صعود به مرحله بعد خوشحال کننده است ولی بایدی در این زمینه وجود ندارد. بازی‌های خوب و آبرومندانه اگر منجر به حذف تیم ملی شود هم برای ما خوب خواهد بود.

تیم ملی فوتبال ایران بیژن ذوالفقارنسب جام جهانی 2018 روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر