کد خبر: 565543 A

اسماعیل کیانی درباره کنار گذاشته شدن از لیست بازیکنان گل گهر سیرجان انتقاداتی تندی را متوجه سرمربی کروات تیمش کرد.

اسماعیل کیانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره کنار گذاشته شدن 5 بازیکن از لیست گل گهر سیرجان گفت: به قدری که باشگاه گل گهر مشکل دارد هیچ گرفتاری و بی نظمی ندارد. فقط من این شرایط را ندارم و خیلی دیگر از بازیکنان تیم هستند که حاضرند همین الان تیم را ترک کنند اما با شرایط زندگی که دارند مجبور به ادامه دادن هستند.

بازیکن گل گهر ادامه داد: وینگو بگوویچ تعادل روانی ندارد. پرخاشگری می‌کند، به بازیکنان توهین می‌کندو... تیم ما از اول فصل با همین شرایط کنار آمدند. به نمایندگی از 40 بازیکن این حرف ها را میزنم. به ما نامه دادند که دو هفته سر تمرین حاضر نشوید. ایشان چشم بازیکن را نگاه می‌کند و عجیب است که از شما خوشش بیاید بازی می‌کنید و از قیافه شما بدش بیاید در گل گهر جایی ندارید.

کیانی در ادامه توضیحات درباره شرایط گل گهر گفت: باور کنید دقیقا شرایط در تیم ما اینطور است. هر بازیکنی که داخل باند بگوویچ شود در ترکیب بازی می‌کند. الان بازیکنان را کنار می‌گذارد تا آنهایی که دوست دارد را به تیم بیاورد. وینگو از اول فصل بازیکنان را کنار می‌گذاشت. چرا؟ چرا الان که دوباره می‌تواند بازیکن جذب کند تصمیم به کنار گذاشتن چند بازیکن تیمش گرفته؟ او می‌خواهد از روش خاص خودش در نیم فصل باز هم ... خودتان می‌دانید چه می‌گویم! مربی با این شرایط 18 سال در فوتبال ما حضور دارد. من نمی‌دانم صاحب کارخانه چرا پای وینگو ایستاده و هنوز خیلی‌ها دلیل این کار را نمی‌دانند.

نه مدیر عامل ایشان را می‌خواهد و نه سرپرست. تنها صاحب کارخانه آقای تقی زاده پشت وینگو است و او هم خیالش راحت است انگار رئیس جمهور است! هیچ کس به این آقا کاری ندارد. به ما گفتند بروید پی کارتان! هر تیمی که دوست دارید. با  هر باختی وینگو چند بازیکن را اخراج می‌کند. خیلی از بازیکنان الان دوست دارند جای ما باشند. اگر آقای فتح آبادی که حالا با ابراهیم میرزاپور درگیر شده اگر در تیم نبود گل گهر الان جای راه آهن در قعر جدول بود. تا زمانی که وینگوو بگوویچ در گل گهر باشد به تمرینات برنمی‌گردیم.

گل گهر سیرجان وینگو بگوویچ لیگ دسته اول فوتبال ایران اسماعیل کیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر