کد خبر: 565707 A

ساوتهمپتون در خانه منچسترسیتی مقاومت خوبی داشت، تا اینکه در ثانیه‌های آخر بازی دروازه‌اش باز شد و شکست خورد. با این حال، منچسترسیتی بهترین عملکرد خانگی را در لیگ برتر ندارد و این عنوان به تیم همشهری آنها، منچستریونایتد می‌رسد.

به گزارش ایلنا، مردان ژوزه مورینیو در این فصل همه بازی‌های خانگی خود را برده‌اند و در این هفت مسابقه، 20 گل هم زده و تنها یک گل دریافت کرده‌اند. تنها یک تیم هست که رکورد صد درصدی در خانه دارد: آرسنال و یونایتد قرار است شنبه در خانه این تیم به میدان برود.

البته سیتی هم تمامی دیدارهای خارج از خانه‌اش را برده است اما این چیزی است که باید در شهرآورد منچستر که هفته دیگر برگزار می‌شود به آن پرداخت. در حال حاضر، مساله مهم برای طرفداران یونایتد، بازی در خانه آرسنال است. این هم مسابقه بسیار بزرگی است و مردان مورینیو نیاز دارند کاری را انجام دهند که هیچ تیمی در این فصل لیگ برتر انجام نداده: اینکه دست کم یک امتیاز از آرسنال در امارات بگیرند.

برد سه‌شنبه در خانه واتفورد روحیه یونایتد را تقویت کرد اما عملکرد این تیم در خانه حریفان خیلی خوب نبوده است. بازی در خانه آرسنال کار آسانی برای هیچ کدام‌ از تیم‌های بزرگ نیست.

 

منچستر یونایتد آرسنال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر