کد خبر: 565718 A

سایت فورفورتو به معرفی 10 پدیده احتمالی جام جهانی 2018 روسیه پرداخته که علیرضا جهانبخش هم جزو آنهاست.

به گزارش ایلنا، این نشریه انگلیسی که از لئو گورتزکا (آلمان)، گونکالو گوئدس (پرتغال)، کارول لینتی (لهستان)، دنیس ذکریا (سوییس)، ایروینگ لوسانو (مکزیک)، رودریگو بنتانکور (اروگوئه)، پیونه سیستو (دانمارک)، سرگی میلینکوویچ ساویچ (صربستان) و آمین هاریت (مراکش) بهعنوان دیگر پدیدههای احتمالی جام جهانی 2018 روسیه نام برده، درباره جهانبخش نوشته است: «زیر نظر کارلوس کیروش، ایران پیش از هر چیز و بیشتر از هر بخش دیگری، دفاعش را تقویت کرده و بر اساس تاکتیکهای تدافعی ساخته شده است اما در عین حال این تیم دو سلاح هجومی انفجاری هم دارد.

سردار آزمون ماشین گلزنی این تیم در مرحله انتخابی بود و انتظار میرود که در روسیه هم بازیکن بسیار مهمی باشد اما او اکنون در روستوف (سایت فورفورتو به جای تیم روبین کازان به اشتباه روستوف نوشته است!)، نیمکت نشین است در حالی که همتیمی او در هلند میدرخشد. جهانبخش در فصل 17-2016 برای آ زد آلکمار 11 گل زد و در ابتدای فصل جاری هم 4 گل دیگر به آمارش اضافه کرد.

با این حال تأثیرگذاری او در گلزنی خلاصه نمیشود و نقش او فراتر از اینهاست و این بازیکن چندپستی 24 ساله در هر قسمتی از خط حمله میتواند بازی کند. بازی او در جام جهانی 2014 برزیل در سه حضور کوتاهش بهعنوان بازیکن تعویضی چندان به چشم نیامد اما تابستان سال آینده انتظار میرود که توجه خیلیها را جلب کند.»

 

علیرضا جهانبخش قرعه کشی جام جهانی روسیه جام جهانی روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر