کد خبر: 565749 A

منچستریونایتد موفق شد در دیداری جذاب و دیدنی آرسنال را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد.

به گزارش ایلنا، در حساس ترین دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، آرسنال و منچستر یونایتد در ورزشگاه امارات به مصاف یکدیگر رفتند که طی آن شاگردان مورینیو پیروزی ۳ بر یک را رقم زدند.

شیاطین سرخ در شبی که دخیا چندین بار با واکنش های فوق العاده خود مانع از باز شدن دروازه یونایتد شد ، با گل های والنسیا و دبل لینگارد در لندن توپچی ها را شکست دادند.

یونایتد بازی رو طوفانی آغاز کرد.در قیقه 4 روی اشتباه کوشیلنی، والنسیا موفق شد با همکاری پوگبا و با ضربه ای دقیق از بین پاهای چک گل اول یونایتد را به ثمر برساند.

8 دقیقه بعد این بار با اشتباه مصطفی و روی پاس مارسیال، لینگارد موفق شد زننده گل دوم تیمش در امیرتیس لقب بگیرد.

در ادامه آرسنال فرصت های گلزنی متعددی را روی دروازه یونایتد ایجاد کرداما عملکرد درخشان دخیا مانع از باز شدن دروازه یونایتد شد تا بازی در نیمه اول با نتیجه 2 بر صفر به سود منچستر به پایان برسد.

لاکازت

با شروع نیمه دوم حملات توپچی ها ادامه یافت و آنها در دقیقه 49 اختلاف را به حداقل رساندند. رمزی در محوطه جریمه فرصتی فوق العاده را برای لاکازت ایجاد کرد تا مهاجم فرانسوی با ضربه ای دقیق گل اول را به ثمر برساند.

بعد از این گل آرسنال دو فرصت گلزنی داشت تا بازی را به تساوی بکشاند اما بی دقتی و عملکرد فوق العاده دخیا مانع از تغییر نتیجه شد.

این فرصت سوزی ها در نهایت باعث شد تا در دقیقه 63 و با حرکت انفرادی و فوق العاده پوگبا، لینگارد در برابر دروازه خالی صاحب فرصت شده و زننده گل سوم تیمش لقب گیرد.

پوگبا

در دقیقه 70 پوگبا با تکلی که روی پای  بیرین زد از زمین اخراج شد  تا علاوه بر 10 نفره شده یونایتد، از بازی حساس هفته بعد مقابل سیتی هم محروم شود.

در ادامه تلاش آرسنال برای رسیدن به گل بی نتیجه بود تا این بازی با پیروزی 3 بر یک منچستریونایتد به پایان برسد.

منچستر یونایتد آرسنال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر