کد خبر: 567342 A

تیم منتخب هفته پانزدهم:

نیمی از نفرات تیم منتخب هفته در اختیار بازیکنان استقلال و پرسپولیس است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته پانزدهم لیگ برتر هم با انجام 3 بازی در روز سه‌شنبه و 5 بازی در روز چهارشنبه به پایان رسید و تیم‌ها با نتایج خود تغییراتی در جدول رقم زدند و جایگاه‌شان را در نیم فصل نخست ثبت کردند. در این میان برخی بازیکنان با عملکرد خوب خود توانستند برای تیم‌شان تاثیرگذار باشند و نتیجه بازی را رقم بزنند. تیم منتخب هفته پانزدهم به شرح زیر است:

 

دروازه‌بان: علیرضا بیرانوند (پرسپولیس)

گلر پرسپولیس در آخرین هفته از نیم فصل اول ستاره تیمش بود و مقابل سپیدرود بارها با واکنش‌های به موقع و جایگیری‌های خوبش مانع از فروپاشی دروازه شد و در پیروزی خفیف تیمش تاثیر بسزایی داشت. 

 

مدافع چپ: میثم تیموری (پارس جم)

تیموری در دیدار مقابل سیاه‌جامگان از خوب‌های تیمش بود و هم در حمله و هم در دفاع مشارکت خوبی داشت و کم اشتباه ظاهر شد تا برنامه‌ریزی حریف برای نفوذ از آن سمت خنثی شود. تیموری در نیم فصل اول بازی‌های خوبی داشته و ادامه این روند می‌تواند او را به یکی از بهترین دفاع چپ های ایران تبدیل کند.

 

مدافع میانی: حسین بغلانی (صنعت نفت)

بغلانی در دیدار مقابل استقلال خوزستان علاوه برا موفقیت در کارهای دفاعی و انجام بازی خوب در پست خود، تک گل پیروزی بخش تیمش را هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

 

مدافع میانی: سیدجلال حسینی (پرسپولیس)

کاپیتان پرسپولیس مثل همیشه در مرکز خط میانی خوش درخشید و در روزی که سپیدرودی‌ها حملات زیادی روی دروازه این تیم آوردند به خوبی توانست اکثر آنها را خنثی کرده و در پیروزی یک بر صفر تیمش موثر ظاهر شود.

 

مدافع راست: محمد ایران‌پوریان (تراکتورسازی)

ایران‌پوریان بازیکن با تجربه تراکتورسازی یکی از ستون‌های تیمش است و همیشه بازی‌های خوبی در ترکیب انجام می‌دهد و در دیدار با فولاد هم بسیار خوب عمل کرد تا در تیم منتخب هفته جای بگیرد.

 

هافبک دفاعی: امید ابراهیمی (استقلال تهران)

ابراهیمی کم کم پس از دوران مصدومیتش عملکرد رو به رشدی داشت و در هفته‌های اخیر یکی از ستارگان تیمش بوده است که هم در کارهای دفاعی برای تیم ایفای نقش می‌کند و هم در حملات موثر است و تبدیل به همان ستون محکم هافبک دفاعی آبی‌ها شده است.

 

هافبک میانی: صابر حردانی (فولاد)

حردانی از خوب‌های فولاد در روز تساوی مقابل تراکتورسازی بود و در اکثر دقایق حضورش در میدان موثر و کم اشتباه ظاهر شد و گل زیبایی هم به ثمر رساند که یک امتیاز برای تیمش به همراه داشت.

 

هافبک میانی: سرور جپاروف (استقلال تهران)

جپاروف ستاره بی‌چون و چرای استقلال مقابل تیم سابقش بود و علاوه بر دو گلی که به زیبایی هرچه تمام‌تر وارد دروزاه سپاهان کرد، در سایر دقایق هم گزینه موثری در ترکیب تیمش بود و نقش زیادی در بار هجومی تیمش بر عهده داشت. جپاروف بازیکن برتر هفته‌ هم لقب می‌گیرد.

 

هافبک هجومی: محسن مسلمان (پرسپولیس)

بازی خوبی در ترکیب پرسپولیس داشت و پاس گل استادانه‌اش به علیپور گل برتری پرسپولیس مقابل سپیدرود را رقم زد. مسلمان با این پاس گل توانست با فاصله بیشتری بهترین پاسور نیم فصل نخست لیگ برتر شود.

 

مهاجم نوک: پیمان بابای (گسترش فولاد)

از زمان آمدن فیروز کریمی بازی‌های خوبی در ترکیب گسترش فولاد به نمایش گذاشته و با یک گل و یک پاس گل در دیدار با پدیده پیروزی ارزشمندی برای تیمش رقم زد تا در جمع بهترین‌های هفته جای بگیرد.

 

مهاجم نوک: کی‌روش استنلی (ذوب‌آهن)

مهاجم برزیلی ذوب‌آهن عملکرد خوبی در ترکیب تیمش داشت و یک گل و یک پاس گل نشان از نقش موثر وی در پیروزی مقابل نفت تهران داشت. کی‌روش کم کم در ترکیب ذوب‌آهن جا افتاده است و می‌تواند در ادامه گزینه موثری برای این تیم باشد.

 

سرمربی: وینفرد شفر (استقلال)

پیروزی با نتیجه پرگل 3 بر صفر مقابل سپاهان نتیجه ارزشمندی است ولو در ورزشگاه آزادی و در روزهای بد طلایی‌پوشان رقم بخورد. شفر استقلال را رفته رفته به روزهای خوبش نزدیک می‌کند و تبدیل به همان تیمی می‌شود که هواداران از او انتظار دارند.

 

سایرین:

حسین حسینی، علی قربانی، فرشید اسماعیلی (استقلال)، علی علیپور (پرسپولیس)، محمدرضا مهدیزاده (تراکتورسازی)، مگنو باتیستا (صنعت نفت آبادان)، حامد لک (فولاد خوزستان)، محمد حسین عین‌افشار (سیاه‌جامگان)، مرتضی تبریزی (ذوب‌آهن)، رضا خالقی‌فر (گسترش فولاد تبریز)، علی قلی‌زاده (سایپا) از نفراتی بودند که می‌توانستند در این جمع حضور داشته باشند.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران پرسپولیس تهران تیم منتخب هفته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر