کد خبر: 570113 A

یکی از مدیران استقلال تأکید کرده به ‌زودی قرارداد هرایر مگویان فسخ خواهد شد.

به گزارش ایلنا، در حالی که همه نگاه‌ها در پی فهرست مازاد وینفرد شفر است و اینکه چه بازیکنانی از استقلال جدا می‌شوند اما کسی سراغی از مگویان نمی‌گیرد. مدافع ارمنستانی استقلال با وجود اینکه از تیم کنار گذاشته شده، به دلیل فسخ نکردن قراردادش خیلی راحت پولش را مانند بازیکنان دیگر می‌گیرد، بدون اینکه بازی کند. این اتفاق در حالی افتاده که یکی از مدیران استقلال تأکید کرده به ‌زودی قرارداد هرایر مگویان فسخ خواهد شد.

 این ادعا در حالی مطرح شده که ادموند اختر مدیربرنامه ایرانی مگویان تأکید کرده بود تا مطالبات مگویان پرداخت نشود، حاضر نیستند از حق و حقوق خود عقب‌نشینی کنند.

 مگویان با وجود بازی‌های خوبی که برای استقلال انجام داد اما مورد تایید منصوریان نبود.

 سرمربی سابق استقلال اعتقاد داشت که این بازیکن کند است و نمی‌تواند در رفت و برگشت‌ها درست عمل کند، به همین دلیل در ابتدای فصل جاری این بازیکن را در فهرست خروجی قرار داد  اما به دلیل اینکه مشکلات بازیکنان قبلی (پرونده بازیکنان طلبکار در فیفا) باز هم در مورد مگویان تکرار نشود این بار استقلالی‌ها بدون فسخ قرارداد این بازیکن را کنار گذاشتند و در حال حاضر پول او را پرداخت می‌کنند. باید دید در ادامه کار باز هم باشگاه استقلال بدون فسخ قرارداد کارش را با مگویان ادامه می‌دهد؟

استقلال تهران هرائر مگویان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر