کد خبر: 570119 A

پرسپولیس در نیم‌فصل لیگ پانزدهم 5 امتیاز کمتر از استقلال داشت اما در لیگ شانزدهم، با 10 امتیاز اختلاف بالاتر از این تیم قرار گرفت و این فصل هم 16 امتیاز بیشتر از آبی‌ها دارد.

به گزارش ایلنا، قرمزها پس از پایان هفته پانزدهم فصل پانزدهم، پایین‌تر از استقلال خوزستان، استقلال و ذوب‌آهن در رده چهارم قرار گرفتند و این سیر صعودی را تا انتهای فصل حفظ کردند. شاگردان برانکو در پایان آن فصل 7 امتیاز تا صدر، 5 امتیاز تا رده دوم و یک امتیاز تا رده سوم فاصله داشتند. آنها اما در لیگ شانزدهم از همان ابتدا در قواره یک قهرمان ظاهر شدند و قهرمانی نیم‌فصل را با 2 امتیاز اختلاف نسبت به تراکتورسازی جشن گرفتند.

اختلافی که هر هفته بیشتر می‌شد و در نهایت پرسپولیس را قهرمان زودهنگام لیگ برتر معرفی کرد. حالا نیم‌فصل سومین لیگ پرسپولیس با برانکو به پایان رسیده و این تیم با 7 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم، صدرنشین است. در واقع تیم برانکو نسبت به نیم‌فصل لیگ پانزدهم 14 امتیاز رشد در اختلاف داشته. نکته دیگر، اختلاف امتیاز پرسپولیسی‌ها در پایان هر نیم‌فصل نسبت به استقلال است. با برانکو، پرسپولیس 2 بار در نیم‌فصل و 2 بار در پایان فصل، بالاتر از استقلال بوده‌ است.

آنها در نیم‌فصل لیگ پانزدهم 5 امتیاز کمتر از استقلال داشتند اما در لیگ شانزدهم، با 10 امتیاز اختلاف بالاتر از این تیم قرار گرفتند و این فصل هم 16 امتیاز بیشتر از آبی‌ها دارند.

 

پرسپولیس استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر