کد خبر: 570305 A

ترکیب پرسپولیس برای دیدار با بادران مشخص شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در دیدار معوقه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باید از ساعت 16:15 روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم دسته اولی بادران برود و این دیدار در حالی برگزار می‌شود که دو تیم برای رسیدن به جمع 8 تیم پایانی رقابت‌ها با هم مصاف خواهند کرد.

سرخپوشان با چند تغییر نسبت به ترکیب همیشگی خود به مصاف حریف دسته اولی خواهند رفت و تجربه تلخ دیدار با قشقایی باعث شده برانکو در چینش ترکیب تیمش دست به ریسک چندانی نزند.

در دروازه این تیم مثل همیشه بیرانوند حضور دارد و خط دفاع محرمی به جای ماهینی در سمت راست یک تغییر نسبت به دیدارهای گذشته در خود می‌بیند که با انتقال انصاری به دفاع میانی و و آمدن شایان مصلح به ترکیب در دفاع چپ همراه است و شجاع خلیل‌زاده دیگه مدافع سرخپوشان خواهد بود. بدین ترتیب سیدجلال حسینی در ترکیب اصلی حضور ندارد.

چینش خط هافبک سرخپوشان هم با اضافه شدن رسن به جای ربیع‌خواه و فرشاد احمدزاده به جای محسن مسلمان دستخوش تغییر خواهد شد و کمال کامیابی نیا و وحید امیری در پست‌های همیشگی خود ایفای نقش می‌کنند.

خط حمله هم مثل همیشه شاهد حضور منشا و علیپور است.

ترکیب سرخپوشان به شرح زیر خواهد بود:

علیرضا بیرانوند - شایان مصلح - محمد انصاری - شجاع خلیل‌زاده  - صادق محرمی- کمال کامیابی‌نیا -وحید امیری - بشار رسن - فرشاد احمدزاده - علی علیپور - گادوین منشا

 

لیگ برتر فوتبال پرسپولیس تهران بادران تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر