کد خبر: 570566 A

با همین ترکیب مقابل الهلال و استقلال بازی کردیم

سرمربی پرسپولیس می گوید انتظار چنین دیدار سختی را مقابل بادران داشته و این تیم را دست کم نگرفته اند.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل بادران با حضور در نشست خبری درباره این دیدار صحبت کرد:

 

به بازیکنانم گفتم، فقط برد می خواهم

بازی پرهیجانی را انجام دادیم و انتظار این حریف جنگنده، محکم و با انگیزه را داشتیم که قصد غافلگیری ما را داشت. بازیکنان ما جایگاه‌شان را تثبیت کردند و کیفیت‌شان هم مناسب بود. می‌دانید که ما برنامه فشرده‌ای داریم و تنها چیزی که قبل از بازی به بازیکنانم گفتم، این بود که از شما برد می‌خواهم. بابت همین به آنها تبریک می‌گویم، چون به دور بعدی رفتیم و چهار روز بعد با صنعت نفت بازی داریم. در جام حذفی فقط مهم صعود است، چون مسابقات لیگ ادامه دارد و جای جبران وجود دارد، اما در جام حذفی این‌طور نیست.

 

 

مقابل صنعت نفت بازی دشواری داریم

ما اهداف‌مان را دنبال کردیم. هم در لیگ قهرمانان و هم در جام حذفی و لیگ برنامه‌مان را اجرا کردیم. در لیگ قهرمانان به نیمه نهایی رسیدیم، در لیگ، قهرمان نیم‌فصل شدیم و اکنون هم به مرحله بعدی جام حذفی رفته‌ایم. بازی بعدی‌مان مقابل صنعت نفت هم سخت است و حتی مقابل بادران هم نگران بودیم که اتفاقی رخ بدهد که غافلگیر شویم. ما اهداف مشخصی داریم و کارمان سخت است، اما بازیکنان گسترده‌ای داشته و دلایل زیادی برای امیدواری داریم.

 

 

بادران را دست‌کم نگرفتیم

 بادران را دست‌کم نگرفتیم و مربیان ما در دو بازی اخیر آنها به ورزشگاه رفتند تا عملکردشان را مشاهده کنند. فیلم دو بازی دیگرشان را هم دیدیم. همه راه‌های نفوذ آنها و حتی از همان راهی که گل خوردیم را آنالیز کرده بودیم. شاید مواقعی بود که توپ به راحتی به آنها می‌رسید، اما یک لحظه هم بادران را دست‌کم نگرفتیم. ما با همین ترکیب مقابل الهلال، الاهلی و حتی دربی بازی کردیم.

پرسپولیس برانکو ایکوانکوویچ بادران تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر