کد خبر: 576764 A

روسیه سال 2018 میزبان جام جهانی است و آنها قصد دارند در این رقابت‌ها بسیار موفق ظاهر شوند.

به گزارش ایلنا، ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهوری روسیه از برنامه شرکت هواپیمایی آئروفلوت که می‌خواهد هواداران این تیم را برای تماشای بازی‌های فوتبال تنها با 5 روبل (300 تومان) جابه‌جا کند، استقبال کرد.

روسیه سال 2018 میزبان جام جهانی است و آنها قصد دارند در این رقابت‌ها بسیار موفق ظاهر شوند. ژنرال ویتالی ساولیوف، رییس هواپیمایی آئروفلوت روسیه این موضوع را پس از جلسه‌ای با پوتین تایید کرد و گفت هواداران برای سفرهایی که برای تماشای بازی‌های روسیه باید انجام دهند، در صورت استفاده از این خط هوایی، تنها 5 روبل پرداخت خواهند کرد.

او گفت: «ما می‌خواهیم در جام جهانی موفق باشیم. از هوادارانی که از شهری به شهر دیگر برای تماشای بازی‌های روسیه سفر می‌کنند، تنها 5 روبل دریافت خواهد شد.»

انتظار می‌رود که حدود 70 هزار بلیت هواپیما در این مدت به فروش برسد. ساولیوف ادامه داد: «اگر تیم ما در مراحل حذفی خوب پیش برود، این آمار افزایش خواهد یافت. هواداران ما باید خوشحال باشند.»

رقابت‌های جام جهانی در شهرهای مسکو، سن‌پترزبورگ، سوچی، کازان، سارانسک، کالینیگراد، ولگوگراد، روستوف، نیژنی نوگورود، یکاترینبرگ و سامارا برگزار خواهد شد.

جام جهانی 2018 روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر