کد خبر: 576869 A

تراکتورسازی قصد دارد در دیدار با استقلال از گلر برزیلی خود رونمایی کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی تبریز در نیم فصل نخست پس از جدایی محمدرضا اخباری و محرومیت از نقل و انتقالات نتوانست گلر باتجربه‌ای به خدمت بگیرد و نمایش‌های ضعیف فرزین گروسیان در طول نیم فصل امتیازات زیادی از سرخپوشان تبریزی گرفت، تا جایی که به نظر می‌رسید مسئولان باشگاه منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالات هستند تا گلر جدید به خدمت بگیرند.

با شروع نقل و انتقالات هر روز خبر مذاکره تراکتوری‌ها با یک گلر منتشر می‌شد که در نهایت به نتیجه نمی‌رسید تا اینکه ژوردی آلمیدا، گلر برزیلی با سفارش مندز، مربی‌ گلرهای تراکتورسازی به ایران آمد و بیش از دو هفته است که در تمرینات تیم شرکت می‌کند ولی در 3 دیدار گذشته تراکتورسازان پس از باز شدن پنجره زمستانی، این تیم همچنان از گروسیان استفاده می‌کند که در حذف آنها از جام حذفی و شکست 2 گله مقابل پرسپولیس تاثیرگذار بوده است.

روز گذشته و در جریان دیدار تدارکاتی با شهرداری تبریز، آلمیدا برای تیمش به میدان رفت و عملکرد خوبی هم داشت تا آمادگی بالای خودش را به رخ بکشد.

به نظر می‌رسد در دیدار دشوار و حساس هفته هجدهم تراکتورسازان مقابل استقلال باید شاهد اولین حضور آلمیدا در ترکیب سرخپوشان تبریزی در یک دیدار رسمی باشیم و این می‌تواند یک سورپرایز ویژه برای این تیم و هوادارانش باشد.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال استقلال تهران ژوردی آلمیدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر