کد خبر: 576951 A

فوتبال تریب انتخاب کرد؛

سایت معتبر فوتبال تریب اسامی 30 بازیکن برتر سال آسیا را در حالی معرفی کرد که نام سه بازیکن شاغل در لیگ ایران در آنها دیده می‌شود.

به گزارش ایلنا، سایت معتبر Football Tribe در آخرین روز سال 2017 میلادی به معرفی 30 بازیکن برتر سال قاره آسیا پرداخت و سه بازیکن شاغل در لیگ خلیج فارس از سوی کارشناسان این رسانه انتخاب شدند.

مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی بیست و نهمین بازیکن برتر سال بود: مهدی کاپیتان با تجربه در سال 2017 بهترین بود. او یک بازیکن محوری در تراکتور سازی است که با رهبری او بین دو پنجره انتقال موفق بود. او دومین بازیکن برتر نیم اول فصل 2017-18  در لیگ برتر خلیج فارس بود.

29-Mehdi-Top-30-ASIAN-TRB-Award

 

سرور جپارف، هافبک ازبکستانی استقلال تهران در رده بیستم جای گرفت: بازیکن سال AFC ماه ژانویه سال گذشته به ایران آمد و با استقلال تهران قرار داد امضا کرد اما به دلیل محرومیت فیفا به سپاهان منتقل شد. جپارف در تابستان تحت تاثیر سپاهان قرار گرفت و شایعاتی مبنی بر اینکه به استقلال بازنگردد، وجود داشت. در نهایت او پیراهن آبی را انتخاب کرد و در ترکیب تحت هدایت علیرضا منصوریان به هافبک محوری تبدیل شد.

20-Server-Djeparov-Top-30-ASIAN-TRB-Award

 

گادوین منشا، مهاجم پرسپولیس تهران، در رده سیزدهم قرار گرفت: مهاجم نیجریه‌ای فصل گذشته با کارنامه نامشخصی به پیکان تهران پیوست اما در لیگ ایران به سرعت 15 گل به ثمر رساند. رقیبان او در نهایت کفش طلا را تصاحب کردند و او به پرسپولیس منتقل شد. او پس از مدتی جایگاهش در ترکیب ثابت را پیدا کرد و با چهار گل در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا همه را تحت تاثیر قرار داد.

13-Godwin-Mensha-Top-30-ASIAN-TRB-Award

مهدی کیانی گادوین منشا سرور جپارف سی بازیکن برتر سال 2017 قاره آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر