کد خبر: 577038 A

باشگاه منچستریونایتد شرایط ستاره ناراضی رئال مادرید را زیر نظر گرفته است.

به گزارش ایلنا، نشریه انگلیسی میرر گفته منچستر یونایتد با هشدار در مورد ادعاهای کریستیانو رونالدو می‌خواهد رئال مادرید را ترک کند. گزارش شده است که ستاره سابق قدیمی اولدترافورد با فلورنتینو پرز، رئیس برنابئو، به مشکل برخورده است. شایعه شده او از باشگاه رئال مادرید خواسته تا بند آزادسازی‌اش را از 900 میلیون پوند را به 90 میلیون پوند کاهش بدهند.

برنده توپ طلا 2017 همچنین می خواهد پسر هفت ساله‌اش، جونیور، را به یک مدرسه خصوصی در انگلستان بفرستد و برای همین موضوع با چند مدرسه خصوص مذاکره کرده است.

یک منبع آگاه به میرر گفته ستاره رئال مادرید از چند خانه در منطقه لیترهید و همچنین مرکز لندن بازدید کرد. ملی پوش پرتغالی که سال 2009 به رئال مادرید پیوسته بود اکنون می‌تواند به منچستریونایتد بازگردد زیرا رابطه او با رئیس باشگاه دیگر دوستانه نیست.

Untitled

رونالدو که سال گذشته قراردادی 5 ساله به ارزش دستمزد هفتگی 850 هزار پوند امضا کرده می‌گوید از وعده‌های افزایش حقوق باشگاه رئال مادرید ناراحت است. او قصد دارد حداقل دستمزد همانند لیونل مسی دریافت کند. ستاره آرژانتینی بارسلونا هفتگی یک میلیون پوند دریافت می‌کند.

از طرفی باشگاه رئال مادرید شرایط نیمار که در تابستان بارسلونا را ترک کرده زیر نظر گرفته است. رونالدو اکنون 32 ساله شده و سران باشگاه مادریدی معتقدند نیمار 25 ساله بهترین جانشین او خواهد بود.

رئال مادرید کریستیانو رونالدو منچستریونایتد فلورنتینو پرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر