کد خبر: 577201 A

بعد از جذب بختیار، فخرالدینی و اکبر ایمانی؛

سرمربی ذوب‌آهن 2 بازیکن دیگر در فهرست مورد نیاز خود دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب‌آهن اصفهان که در نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر نتایج دلخواهش را کسب نکرد، یکباره به عنوان نماینده چهارم ایران در آسیا هم معرفی شد تا نیاز به تقویت در پنجره زمستانی در این تیم بیش از پیش دیده شود.

در همین راستا ذوبی‌ها یکی از تیم‌های فعال نقل و انتقالات نیم فصل بودند و با جذب میلاد فخرالدینی، بختیار رحمانی و اکبر ایمانی توانستند نقاط ضعف خود را تا حد زیادی بپوشانند ولی انتظارات قلعه‌نویی بعد از این 3 خرید هنوز برآورده نشده است.

قلعه‌نویی در ابتدا فهرست 5 نفره به مدیران باشگاه داده بود و اعلام کرده بود در 5 پست دفاع راست، دفاع چپ، هافبک دفاعی، هافبک نفوذی و مهاجم نیاز به بازیکن دارد که بدین ترتیب 2 بازیکن دیگر مورد نیاز این تیم است.

در پست دفاع چپ در حال حاضر مهرداد جماعتی در تمرینات ذوبی‌ها شرکت می‌کند تا در صورتی که به آمادگی مورد نیاز برسد و عملکردش مورد تایید قرار بگیرد با او قرارداد بسته شود، در این پست ذوبی‌ها سعی در جذب میثم تیموری از پارس جم هم دارند که خرید سخت و بعیدی به نظر می‌رسد.

پست دیگری که ذوب‌آهن در آن نیاز به تقویت در خود احساس می‌کند، خط حمله است. ذوب‌آهن از نظر موقعیت سازی روی دروازه حریفان یکی از برترین تیم‌های لیگ است ولی مشکل تمام‌کنندگی دارد و مرتضی تبریزی و کی‌روش استنلی نتوانستند انتظارات را به خوبی برآورده کنند.

در این پست ذوبی‌ها کمی دچار چالش شده و با گزینه‌های مورد نظرشان تاکنون به توافق نرسیدند. شهباززاده و بیت‌سعید حاضر به رفتن به اصفهان نشدند و عیسی آل‌کثیر هم با توجه به تغییر مالکیت نفت تهران دیگر بعید است از این تیم جدا شود و اگر جدایی هم پیش بیاید رقیب سرسختی مثل تراکتورسازی در این میان وجود دارد.

گزینه جدید ذوبی‌ها در این پست ارسلان مطهری است که مشخص نیست مذاکره با او تا چه حد جدی باشد.

به هر صورت پرونده ذوب‌آهن در نقل و انتقالات با جذب 2 بازیکن دیگر بسته خواهد شد.

لیگ برتر فوتبال امیر قعله‌نویی ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر