کد خبر: 577275 A

می‌توانستیم بیشتر از 4 گل به پدیده بزنیم

مدافع چپ سپاهان از پیروزی پرگل تیمش مقابل پدیده و بازی خودش می‌گوید.

مهدی رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار مقابل پدیده و پیروزی پرگل تیمش اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و توانستیم به پیروزی پرگلی دست پیدا کنیم که خیلی به آن نیاز داشتیم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری به پدیده بزنیم ولی همین نتیجه هم به نظرم خوب بود و خدا را شکر نتیجه بازی رفت را جبران کردیم و انتقام گرفتیم.

وی در مورد عملکرد خودش در این دیدار گفت: از عملکرد خودم راضی هستم و سرمربی تیم هم رضایت داشت. وظایفم را به خوبی انجام دادم و روی 2 گل تیم هم تاثیر گذار بودم که این نشان می‌دهد عملکرد خوبی داشتم و امیدوارم بازهم بتوانم برای سپاهان مفید ظاهر شوم.

مدافع چپ سپاهان در مورد حضورش در ترکیب اصلی و رقابت‌ با سعید آقایی عنوان کرد: من با سعید آقایی رقیب نیستم و با هم رفیق هستیم. سعید از بهترین دفاع چپ‌های ایران است و اتفاق خوبی است که با او در یک پست قرار دارم. اینکه کدام بازیکن به میدان برود تصمیم کادرفنی است و برای همه ما موفقیت سپاهان مهم است.

رحیمی با اشاره به بازی پارس جم گفت: بازی خیلی سختی خارج از خانه داریم ولی باید پیروز شویم و نمی‌گذاریم روند پیروزی‌ که از این بازی شروع کردیم قطع شود و به امید خدا می‌رویم برای برد و امیدوارم دست پر از زمین خارج شویم.

 

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان مهدی رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر