کد خبر: 577299 A

هنوز بارقه امیدی برای نجات نفت وجود دارد؛

مدافع نفت تهران ابراز امیداوری کرد که برابر پرسپولیس تهران بهترین بازی را با پشت سر گذاشتن حواشی اخیر به نمایش بگذارند.

محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره جلسه در سازمان لیگ و معرفی مالک جدید باشگاه نفت تهران گفت: تمامی بازیکنان امیدواریم که شرایط فعلی ختم به خیر شود. حواشی زیادی از اول فصل پیرامون ما بود و همین مسئله تمرکز بازیکنان را گرفته بود. معلوم است زمانی که تیم مالک و مدیر نداشته باشد بلاتکلیف است. همه بازیکنان در سازمان لیگ حاضر شدیم که فسخ قرارداد را بگیریم. به هر حال شرایط مساعد نبود و به ما گفتند که خبرهای خوب در راه است.

او ادامه داد: دیروز گروهی آمدند و نماینده مجمع و وزارت نفت تهران، شرکت تهران کار رسا را به عنوان مالک جدید باشگاه نفت معرفی کردند. آقای درودگر، مدیر بازاریابی سازمان لیگ، به گفتند این شرکت قبلا با سازمان لیگ همکاری داشته و سوابق خوبی هم دارند. تضامینی هم گرفتند و با اینکه شاید دیر شده باشد اما هنوز بارقه امیدی برای نجات نفت وجود دارد.

مدافع نفت درخصوص دیدار این هفته برابر پرسپولیس تهران گفت: برابر تیمی بازی داریم که اکنون صدر جدول و آماده ترین و بهترین تیم ایران است. قطعا بازی سختی داریم و امیدوارم شرایطی باشد که بازی آبرومندانه‌ای انجام بدهیم. قرار شده از امروز با کادرفنی جدید تمرین کنیم و امید داریم که با آقای افاضلی شرایط در جدول را هم تغییر بدهیم.ش

پرسپولیس نفت تهران محمد نصرتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر