کد خبر: 577574 A

گلر با تجربه استقلال به یک نیمکت‌نشین تمام عیار تبدیل شده است و شانس چندانی برای حضور در ترکیب اصلی ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال تهران فصل جاری را با حضور رحمتی در ترکیب خود شروع کرد ولی این بازیکن از روزهای اوجش فاصله داشت. عملکرد رحمتی در این فصل بر خلاف سال‌های گذشته درخشان نبود و او نتوانست در بازی‌های سخت، واکنش تاثیرگذاری نشان بدهد و امتیازی برای تیمش بگیرد.

استقلال در ادامه راه با حضور حسین حسینی در ترکیب و عملکرد درخشان وی به مرور اوج گرفت و حالا این دروازه‌بان در آستانه یک رکوردشکنی بزرگ قرار دارد. علاوه بر این، میانگین امتیازات استقلال هم با حضور حسینی به مراتب بهتر شده است.

حسینی در بازی‌های اخیر، بارها دروازه استقلال را نجات داده و ستاره تیمش بوده است. شاید نیمکت نشین کردن رحمتی و بازی دادن به حسین حسینی، آخرین تصمیم مثبت منصوریان قبل از اخراج از استقلال باشد. تصمیمی که امتیازات استقلال از هر مسابقه را یک امتیاز بیشتر کرده و بازی بعد، می‌تواند رکورد گل نخوردن در لیگ برتر را هم به نام این تیم بزند.

هر چقدر هم رحمتی روی سکوها محبوب باشد، فعلاً کسی در لیاقت حسینی برای ایستادن درون دروازه استقلال تردیدی ندارد. در حال حاضر رحمتی باید امیدوار باشد تا در صورت محرومیت و یا مصدومیت حسینی بتواند دوباره بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته و در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

شاید کمتر کسی فکرش را می‌کرد که در فصل جاری رحمتی جایگاه خود را دو دستی به حسینی داده و بر روی نیمکت منتظر فرصت باشد. حسینی دو کارته است و شاید همین نکته در بازی‌های آتی باعث محرومیت او شود. اگر در بازی با تراکتور این بازیکن کارت زرد بگیرد از همراهی استقلال در هفته نوزدهم محروم می‌شود.

 

استقلال لیگ برتر فوتبال سیدمهدی رحمتی سید حسین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر