کد خبر: 577714 A

ردپای حواشی پرسپولیس - تراکتورسازی در دیدار با استقلال؛

حساسیت‌های دیدار هفته گذشته تراکتورسازی به بازی بعدی این تیم منتقل شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، حواشی دیدار دو تیم پرسپولیس - تراکتورسازی که جمعه گذشته در ورزشگاه آزادی برگزار شد با واکنش مسئولان دو باشگاه و ورود فوری کمتیه انضباطی به این موضوع همراه شد تا تنش‌های روی سکوهای ورزشگاه آزادی منجر به محرومیت هواداران پرسپولیس از حضور در یک دیدار خانگی این تیم شود.

با این وجود حکم کمیته انضباطی باعث فروکش کردن حواشی نشده و هر دو باشگاه همچنان به حکم صادره معترض هستند و عقیده دارند تیم حریف شایسته جریمه سنگین‌تری بوده است.

در این میان صحبت‌هایی در مورد واکنش تماشاگران تراکتورسازی در دیدار روز جمعه مقابل استقلال تهران مطرح شده است و احتمال تنش روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام (ره) وجود دارد.

پیش از این هم بارها دیدارهای تراکتورسازی - استقلال در تبریز به تنش و درگیری روی سکوها کشیده شده است و این حواشی میان طرفداران دو تیم ایجاد شده است.

با وجود تنش‌های ایجاد شده در ورزشگاه آزادی، حساسیت‌ها نسبت به قبل بیشتر شده است و به نظر می‌رسد اتفاقات و حواشی دیدار هفته هجدم در تبریز زیر ذره‌بین کمیته انضباطی باشد.

باید دید تماشاگران تراکتورسازی انتقام درگیری با پرسپولیسی‌ها را از استقلال می‌گیرند یا به دلیل خطر محرومیت و جریمه باشگاه مانع از بروز حواشی احتمالی خواهند شد.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر