کد خبر: 578422 A

آرسنال و چلسی در دیداری جذاب و تماشایی به تساوی 2 بر 2 رسیدند.

به گزارش ایلنا، در حساس ترین دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، تیم های آرسنال و چلسی در ورزشگاه امیریتس شهر لندن به مصاف یکدیگر رفتند.

در این دیدار پرهیجان که هر دو تیم موقعیت زیادی برای گلزنی داشتند، هر یک از دو تیم، یک بار از حریف پیش افتاد اما در نهایت به تساوی 2-2 رضایت دادند.

نیمه اول علیرغم موقعیت های زیادی که برای دو تیم ایجاد شد گلی را در بر نداشت.

در نیمه دوم آرسنالی ها بازی را بهتر آغاز کردند تا اینکه سرانجام در دقیقه 63 به گل رسیدند. روی یک رفت و برگشت بود که توپ در محوطه جریمه چلسی به جک ویلشر رسید و او هم با یک ضربه تماشایی، کار را تمام کرد.

بعد از این گل چلسی که برای جبران گل جلو کشیده بود خیلی زود توانست بازی را به تساوی بکشاند.خطای پنالتی هکتور به روی هازاد باعث شد این بازیکن پشت ضربه قرار بگیرد و بازی را یک بر یک کند.

چلسی-آرسنال.jpg-2

در دقیقه 84 چلسی به گل دوم خود رسید.زاپاکاستا که در سمت راست محوطه جریمه آرسنال صاحب توپ شده بود، با یک ارسال دیدنی، مارکوس آلونسو را صاحب موقعیت کرد و اوهم با یک بغل پای مطمئن، کار را تمام کرد.

آرسنالی ها که همه چیز را از دست رفته می دیدند، در دقایق پایانی فشار زیادی روی دروازه چلسی وارد کردند تا اینکه  روی یک ارسال توپ در محوطه جریمه چلسی به بیرین رسید و او هم با یک شوت تماشایی، توانست دروازه چلسی را باز کند.

چلسی می توانست در ثانیه های پایانی به گل برتری برسد اما بعد از اینکه موراتا یک تک به تک دیگر را از دست داد، ضربه زاپاکاستا هم به تیر دروازه برخورد کرد تا بازی در نهایت با تساوی 2-2 به پایان برسد.

چلسی لیگ برتر انگلیس آرسنال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر