کد خبر: 623774 A

من هم بودم شاید حذف می‌شدیم

مدافع ذوب‌آهن در مورد وضعیت مصدومیتش، حذف تیمش برابر استقلال و تصمیمش برای فصل آینده صحبت کرد.

خالد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: در تمرینات قبل از بازی رفت در یک صحنه خواستم شوت بزنم که پایم بد روی زمین آمد و منجر به مصدومیت شد و متاسفانه دو بازی مهم را از دست دادم. در حال حاضر مشغول آخرین مراحل درمانی‌ام هستم و نهایتاً تا هفته آینده نرم دویدن را آغاز می‌کنم.

وی در مورد دو دیدار ذوب‌آهن با استقلال گفت: در اصفهان که خیلی خوب بازی کردیم و شرایط در کنترل ما بود و استحقاق پیروزی را هم داشتیم. در بازی برگشت هم یک سری اتفاقات در نتیجه بازی تاثیرگذار بود که شاید مهم‌ترین آن قضاوت داور مسابقه باشد که اصلاً در سطح این بازی نبود. مورد دیگر هم از حق نگذریم کیفیت تیام بود که به نظرم فرا تر از سطح فوتبال آسیاست و روی گل دوم این موضوع را به خوبی نشان داد. آدم باید واقعیت‌ها را بگوید.

مدافع ذوب‌آهن در مورد اینکه گفته می‌شود اگر او در زمین بود نتیجه دیگری رقم می‌خورد عنوان کرد: هرکسی این حرف را زده به من لطف دارد ولی نمی‌دانم در پاسخ به این حرف چه بگویم و شاید اگر من هم بودم حذف می‌شدیم. به هر حال قسمت نبود و به نظرم خواست خدا اینطور بود.

شفیعی در مورد جو سکوهای ورزشگاه آزادی گفت: مسائلی در ورزشگاه دیدم که دوست ندارم در موردش صحبت کنم ولی ای کاش چه آنهایی که در داخل فوتبال هستند و چه کسانی که فوتبال را از روی سکوها دنبال می‌کنند کمی خویشتندار باشند. این بازی‌ها و نتایج می‌آید و می‌رود و مسائل مهم‌تری وجود دارد.

وی با اشاره به وضعیتش در فصل آینده عنوان کرد: قرارداد من با ذوب‌آهن تمام شده است و اکثر بازیکنانی که نیم فصل به ذوب‌آهن آمدیم مثل من، فخرالدینی، بختیار رحمانی، اکبر ایمانی و... تا جایی که می‌دانم قرارداد نداریم. در مورد وضعیتم هم نمی‌خواهم بازارگرمی کنم و اهل این کارها نیستم. واقعاً نه با تیمی صحبت کردم و نه از جایی با من تماس گرفته شده است و در حال حاضر مشغول مداوای مصدومیتم هستم و تصمیم خاصی هم نگرفتم.

مدافع ذوب‌آهن در مورد اینکه ماندن یا رفتن قلعه‌نویی در تصمیمش تاثیرگذار است گفت: امیرخان حق زیادی به گردن من دارد و هرچه بگوید به دیده منت می‌پذیرم. فصل گذشته با او تماس گرفتم و در مورد وضعیتم مشورت کردم و به من گفت تراکتورسازی به خاطر بسته بودن پنجره‌اش به تو نیاز دارد و بمان ولی بعد پیشنهاد خارجی به دستم رسید و همیشه بهترین راهنما برایم بوده است.

شفیعی در پاسخ به این سوال که اگر قلعه‌نویی به سپاهان برود با او خواهی رفت، عنوان کرد: من نمی‌دانم امیرخان می‌خواهد بماند، به سپاهان برود یا تصمیم دیگری بگیرد ولی ایشان اگر به دسته 5 هم برود و آنجا یک تیم بگیرد و من را بخواهد با سر می‌روم. این حرف من از ته دل است و اینطور نیست که پای عمل برسد جا بزنم و واقعاً حاضرم این کار را انجام دهم.

مدافع سابق تراکتورسازی در مورد وضعیت مطالباتش از این باشگاه اظهار داشت: در مورد طلب من که اتفاق جدیدی نیافتاده است ولی کلاً دلم برای وضعیت تراکتورسازی می‌سوزد. من در این تیم زندگی کردم و آن را دوست دارم و در شأن تیمی مثل تراکتورسازی نیست که مثل بچه سرراهی با آن برخورد شود و هر روز می‌گویند یک نفر مالک آن است و اینطور دست به دست می‌شود. امیدوارم تکلیف تراکتورسازی هم به زودی مشخص شود.

وی در پایان گفت: این فصل هم با همه تلخ و شیرینی‌هایش تمام شد و به قول معروف به پایان آمد این دفتر، حکایت همچنان باقیست.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران امیر قلعه‌نویی ذوب آهن اصفهان خالد شفیعی مامه بابا تیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر