کد خبر: 623868 A

نقشه‌ی ونگر برای دو فوق ستاره؛

آرسن ونگر می گوید که می‌توانست کریستیانو رونالدو و لیونل مسی را در زمان سرمربیگری آرسنال به خدمت بگیرد.

به گزارش ایلنا، آرسن ونگر که 22 سال از عمر مربیگری‌اش را در آرسنال سپری کرده توضیح می‌دهد چگونه برای خرید لیونل مسی و کریستیانو رونالدو تلاش کرده است. رونالدو پیش از سفر به مادرید از لیسبون به منچستریونایتد پیوسته بود.

ونگر به سایت رسمی باشگاه آرسنال می‌گوید:«آشکارترین بازیکن که آرسنال از دست داده و در ذهنم باقی است، رونالدو نام دارد. او در اینجا به همراه مادرش حضور داشت و ما بسیار برای امضای قرارداد نزدیک بودیم. منچستریونایتد وارد رقابت شد و در آن زمان کارلوس کی روش را داشتند که مربی آنها بود. منچستریونایتد برابر لیسبون بازی کرد، رونالدو فوق العاده بود و آنها قرارداد را امضا کردند. 

او ادامه داد: «روی رقم 4.5 میلیون پوند ما هنوز در حال مذاکره بودیم. دیوید دین با خورخه مندس ملاقات کرد و او نماینده لیسبون هم بود، بنابراین ما بسیار نزدیک بودیم. اما منچستریونایتد 12 میلیون پوند پرداخت کرد که ما در آن زمان چنین بودجه‌ای نداشتیم.»

سرمربی آرسنال افزود:«من با والدین سسک فابرگاس ملاقات کردم. در آن زمان ما برای خرید جرارد پیکه و لیونل مسی هم مشتاق بودیم. ما برای خرید هر سه بازیکن تلاش کردیم اما مطمئنا جواب نمی‌داد چرا که ما با مدیربرنامه‌ها سر و کار داشتیم. بارسلونا نمی‌خواست مسی را از دست بدهد و با پیشنهاد خوب او را نگه داشتند.»

رئال مادرید رونالدو آرسنال مسی آرسن ونگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر