کد خبر: 623967 A

باشگاه سپاهان از توافق با سرمربی مورد نظر خود خبر داد.

به گزارش ایلنا٬ حمید باقری مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان درگفتگویی با پایگاه خبری سپاهان اعلام کرد: مجموعه مدیریتی این باشگاه در راستای آماده سازی یک تیم قوی و مدعی برای حضور در هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر از مدت ها قبل برنامه ریزی های لازم را انجام داده و انتخاب یک سرمربی توانمند و با تجربه در دستور کار مجموعه سپاهان قرار گرفته است.

با توجه به بررسی های انجام شده وهمچنین  توجه به خواسته های جامعه هواداران سپاهان , امیر قلعه نویی سرمربی موفق و کاربلد که هواداران سپاهان خاطرات بسیار خوبی با ایشان دارند یکی از گزینه های اصلی هدایت سپاهان بوده و خوشبختانه تا به امروز به توافقات مثبتی هم با ایشان دست پیدا کرده ایم.

مهندس نیکفر رئیس هیات مدیره باشگاه به همراه مهندس تابش مدیرعامل این باشگاه, جلسه ای بسیار مثبت را با مدیر برنامه های این سرمربی نام آشنا برگزار کردند و باشگاه منتظر دریافت پاسخ نهایی از جانب ایشان است.

از هواداران درخواست داریم به برخی از شایعات بی اساس که در فضای مجازی منتشر شده و  هدفشان تخریب مدیریت سپاهان است توجهی نداشته باشند و اخبار موثق در مورد مذاکره با سرمربی آینده تیم فوتبال سپاهان و خرید بازیکنان جدید را از طریق منابع معتبر باشگاه وهمچنین وب سایت رسمی این باشگاه  دنبال کنند.

بدیهی است که اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه همه تلاش خودشان را انجام خواهند داد تا بهترین انتخاب ها را برای تیم فوتبال سپاهان  داشته باشند تا در لیگ هجدهم سپاهان بتواند دل هوادارانش را شاد کند.

امیر قلعه‌نویی سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر