کد خبر: 104341 A

با میزبانی مشهد برگزار شد؛

اولین دوره مسابقات با حضور ورزشکارانی از ۲۲ استان روزهای ۲۱ و ۲۲ شهریور ماه در سالن بدمینتون شهید فخار مشهد برگزار شد.

دبیر هیأت بدمینتون خراسان رضوی گفت: بیش از ۲۶۰ ورزشکار از سراسر کشور در رقابت‌های رنکینگ نونهالان و نوجوانان مشهد با هم به رقابت پرداختند.

به گزارش ایلنا، مجید زرچی اظهار کرد: اولین دوره مسابقات رنکینگ بدمینتون نونهالان و نوجوانان کشور با حضور ورزشکارانی از ۲۲ استان روزهای ۲۱ و ۲۲ شهریور ماه در سالن بدمینتون شهید فخار مشهد برگزار شد.

وی افزود: در رده سنی نونهالان و در بخش یک نفره این رقابتها ۱۱۳ ورزشکار شرکت کردند که در پایان علی باستانی از استان اصفهان و مهرداد خان محمدی از زنجان به ترتیب به مقام اول و دوم دست یافتند. رضا پورموسی از خراسان رضوی و متین مقیمی از سمنان نیز مشترکاً سوم شدند.

دبیر هیأت بدمینتون خراسان رضوی ادامه داد: در بخش بازی‌های دو نفره رده سنی نونهالان نیز ۳۶ تیم با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم دو نفره محمدمعین کشاورز و عرفان ناصری از قم به مقام قهرمانی رسیدند، تیم دو نفره آذربایجان غربی متشکل از پرهام خان زاده و افشین اردشیری نیز به مقام دوم دست یافتند و نمایندگان سیستان و بلوچستان و زنجان نیز مشترکاً سوم شدند.

وی با اشاره به حضور ۱۵۵ بدمینتون‌باز نوجوان در رقابت‌های رنکینگ کشوری در مشهد، اظهار داشت: در بخش یک نفره این رده سنی امیر جباری از همدان اول شد، محمدامین علی اکبریان از خراسان رضوی به مقام دوم دست یافت، کیانوش افشاری و امیر باهنگ به ترتیب از استانهای زنجان و سیستان و بلوچستان نیز به مقام سوم مشترک این رقابت‌ها دست یافتند.

زرچی به رقابت ۵۵ تیم دو نفره در بخش دوبل مسابقات رنکینگ نوجوانان کشور اشاره و بیان کرد: تیم بدمینتون خراسان رضوی با ترکیب محمد قنبری و سجاد امانیان بالاتر از تیم زنجان به مقام اول این رده سنی رسید و نمایندگان استان های سیستان و بلوچستان و قم نیز مشترکاً سوم شدند.

آذربایجان غربی استان اصفهان باستانی خراسان رضوی رقابت سیستان و بلوچستان قم مشهد سمنان همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر