کد خبر: 108077 A

بازی‌های همبستگی‌کشورهای اسلامی(۷۴)؛

در این مسابقات ورزشکارانی حاضر بودند که رکورد آنها بالای ۶۰ متر بود پس سطح رقابت ها پائین بود ولی اکثر ورزشکاران نتوانستند رکوردهای خود را بزنند.

برنده مدال نقره پرتابگر دیسک سومین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی تاکید کرد که احسان حدادی تنها رقیب او در این مسابقات بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایلنا به اندونزی، محمد صمیمی پس از کسب مدال نقره در سومین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی با بیان این مطلب اظهار داشت: این مسابقات در پایان فصل رقابت‌ ورزشکاران دوومیدانی بود و فکر کنم با توجه به این مساله من عملکرد مناسبی را به جا گذاشتم هر چند می توانستم بهتر کار کنم.

وی در ادامه افزود: دایره پرتاب من سُر بود و همین مساله بر روی عملکردم تاثیرگذار بود.

وی در مورد سطح این رقابت ها نیز گفت: در این مسابقات ورزشکارانی حاضر بودند که رکورد آنها بالای ۶۰ متر بود پس سطح رقابت ها پائین بود ولی اکثر ورزشکاران نتوانستند رکوردهای خود را بزنند.

صمیمی در پایان افزود: پس از این مسابقات ۲۰ روز استراحت می‌کنم و باید خود را برای بازی های آسیایی آماده کنم. می خواهم با امادگی صد در صد در این مسابقات حضور پیدا کنم.

این پرتابگر نقره ای کشورمان در پایان از عباس صمیمی مربی و البته برادر خود نیز که در این مسابقات وی را همراهی نمی کرد تشکر کرد و گفت: واقعا جای عباس اینجا خالی بود که به همین دلیل مدالم را تقدیم وی می کنم.

بازی بازی های کشورهای اسلامی دوومیدانی رقابت کشورهای اسلامی مسابقات خالی اندونزی پرتاب صمیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر