کد خبر: 108157 A

بازی های کشورهای اسلامی(۷۷)؛

برنده مدال برنز رشته کامپوند بازی های همبستگی کشورهای اسلامی تاکید کرد که برای کسب مدال طلا به این مسابقات آمده بود که حاصل کارش مدال برنز بود.

برنده مدال برنز رشته کامپوند بازی های همبستگی کشورهای اسلامی تاکید کرد که برای کسب مدال طلا به این مسابقات آمده بود که حاصل کارش مدال برنز بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایلنا به اندونزی: مینو عابدی پس از کسب عنوان سوم رقابت های کامپوند سومین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی با بیان این مطلب اظهار کرد: من در مسابقه نخست خود با حریف مالزیایی روبرو شدم که موفق شدم این رقیب را ببرم و به دور بعد برسم. در مرحله بعد بار دیگر مقابل حریفی از مالزی قرار گرفتم وبا یک امتیاز اختلاف شکست خوردم تا به بازی رده بندی برسم.

وی ادامه داد: در بازی رده بندی هم مقابل حریف اندونزیایی قرار گرفتم و با برتری با تیر طلایی موفق شدم عنوان سوم این بازی ها را کسب کنم هر چند که برای کسب مدال طلا به این رقابت ها آمده بودم.

عابدی همچنین متذکر شد: متاسفانه باد خیلی اذیت می کرد و روی عملکردم تاثیرگذار بود. حریفان اندونزیایی و مالزیایی با شرایط اینجا کاملا آشنا بودند و بر اوضاع تسلط داشتند که این کار من را سخت تر می کرد ما در تهران چنین شرایطی را تجربه نکرده بودیم ولی با این حال توانستم مدال برنر را کسب کنم.

عبادی همچنین در مورد عملکرد بانوان کماندار ایران در این مسابقات نیز تاکید کرد: عملکرد بانوان در مجموع خوب بود. این مسابقات در سطح جهانی بود. وقتی تیراندازی مانند چارسامهر حذف می شود نشان می دهد مسابقات سطح بالایی داشته است.

وی در پایان متذکر شد: ما تلاش خود را انجام دادیم ولی حریفان اندونزیایی و مالزیایی که چند مسابقه مهم را نرفته بودند برای این رقابت ها برنامه ریزی کرده بودند تا بتوانند مدال ها را به خود اختصاص دهند کهخ در تنهایت هم موفق شدند.

ایران بازی تیراندازی رقابت کشورهای اسلامی مالزی مدال طلا مسابقات طلا اندونزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر