کد خبر: 109715 A

تورنمنت چهار جانبه دوم آرژانتین؛

تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال کشورمان در نخستین بازی تورنمنت دوم آرژانتین مغلوب روسیه شد.

تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال کشورمان در نخستین بازی تورنمنت دوم آرژانتین مغلوب روسیه شد.

به گزارش ایلنا، تورنمنت چهار جانبه دوم آرژانتین شب گذشته در شهر کابا آرژانتین آغاز شد که تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال کشورمان سه بر یک مغلوب روسیه شد.

شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال کشورمان در این بازی در ست سوم ۲۱ بر ۱۲ روسیه را شکست دادند، اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۱ بر ۱۶،۲۱ بر ۱۶ و ۲۱ بر ۱۷ مغلوب این تیم شدند.
این پیروزی برای روسیه حکم جبران دو شکست از تیم ایران در مسابقات جام ریاست جمهوری قراقستان را داشت که یک ماه پیش برگزار شد.

در دومین دیدار این تورنمنت نیز استرالیا سه بر دو آرژانیتن میزبان را شکست داد تا راهی دیدار نهایی و مبارزه با روسیه شود.
ملی پوشان زیر ۲۳ سال آرژانتین در ست های سوم و چهارم با امتیاز مشابه ۲۲ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند اما در ست های اول، دوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۱ بر ۱۸،۲۳ بر ۲۱ و ۱۶ بر ۱۴ مغلوب استرالیا شدند.

امشب تیم های روسیه و استرالیا برای کسب عنوان قهرمانی بازی خواهند کرد و تیم ایران برای مقام سومی به مصاف آرژانتین خواهد رفت. برنامه این بازی ها به وقت محلی به قرار زیر است:
ساعت ۱۹، روسیه - استرالیا
ساعت ۲۱:۳۰، ایران - آرژانتین
تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال کشورمان به هدف آماده سازی برای حضور در نخستین دوره مسابقات قهرمانی جهان برزیل، در مسابقات چهارجانبه آرژانتین شرکت کرده است.
نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان از ۱۴ مهرماه با حضور ۱۲ تیم برتر جهان در برزیل آغاز می شود.

والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر