کد خبر: 109869 A

رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی خبر داد:

رییس دپارتمان فوتبال ساحلی از تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی تا پایان جام‌جهانی ۲۰۱۵ خبر داد.

رییس دپارتمان فوتبال ساحلی از تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی تا پایان جام‌جهانی ۲۰۱۵ خبر داد.

به گزارش ایلنا، پریا شهریاری، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی گفت: از حدود ۲ سال گذشته که حمایت‌های بیشتری از مارکو اوکتاویو انجام دادیم وی توانست عملکرد رو به رشد تیم ملی فوتبال ساحلی ایران را سرعت ببخشد. در این مدت تیم ملی فوتبال ساحلی ۴ عنوان قهرمانی در المپیک ساحلی چین، مسابقات قهرمانی آسیا(مقدماتی جام‌جهانی) قطر، مسابقات فوتبال ساحلی غرب آسیا در قشم و تورنمنت دوستانه بلاروس را به دست آورد که بدون شک دانش بالا، سابقه درخشان و تسلط اوکتاویو بر حیطه مربیگری از عوامل تاثیرگذار این موفقیت‌ها بوده است.

وی ادامه داد: تیم ملی فوتبال ساحلی در مسابقات جام‌جهانی تاهیتی نمایش بسیار خوب و قابل تقدیری داشت؛ به طوری که علاوه بر قرار گرفتن در جمع ۸ تیم برتر جهان مورد ستایش دیگر تیم‌های حاضر در مسابقات هم قرار گرفت. به همین دلیل از سوی چندین کشور پیشنهادهایی به اوکتاویو ارائه شد که به دلیل پایان قرارداد قبلی وی با فدراسیون فوتبال می‌توانست موجب از دست دادن این مربی برزیلی شود.

رییس دپارتمان فوتبال ساحلی ادامه داد: پس از بازگشت تیم به ایران و جلساتی که در چند روز گذشته با اوکتاویو داشتم شرایط جدید وی و اهداف آتی فوتبال ساحلی را بررسی کردیم که خوشبختانه حاصل آن، تمدید قرارداد وی تا پایان جام‌جهانی ۲۰۱۵ شد. باید اشاره کنم که از اوکتاویو در سمت سرمربی تیم ملی(ب) فوتبال ساحلی هم استفاده خواهیم کرد.

فوتبال ساحلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر