کد خبر: 111700 A

۳ امتیاز بازی با صربستان را باید بگیریم؛

باید با قدرت ظاهر شویم و با کسب ۳ امتیاز بازی با صرب‌ها حتی می توانیم در صورت شکست احتمالی روس‌ها در بازی آخر بخت صدرنشینی به عنوان تیم اول را هم پیدا کنیم.

سرپرست تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال شکست مقابل روسیه را بدشانسی خواند و گفت: تیم ایران شایسته باخت نبود. اگر بازیکنان ما کمی هوشیارانه تر ظاهر می‌شدند و در گیم اول غافلگیر نمی شدند، شک نکنید فاتح این بازی بودند.

به گزارش ایلنا، علی پورعروجی با اشاره به وضعیت کنونی ایران و اینکه این تیم چقدر بخت راهیابی به مرحله پایانی را دارد، اضافه کرد: برای رسیدن به هدف‌مان باید حتما ۳ امتیاز بازی با صربستان را بگیریم تا در پایان دور مقدماتی خدای نکرده اسیر توافق پنهانی و زد و بند احتمالی روسیه و صربستان نشویم.

وی کسب نتیجه ۳ بر ۲ را خطری برای تیم ایران خواند و افزود: باید با قدرت ظاهر شویم و با کسب ۳ امتیاز بازی با صرب‌ها حتی می توانیم در صورت شکست احتمالی روس‌ها در بازی آخر بخت صدرنشینی به عنوان تیم اول را هم پیدا کنیم. هیچ چیزی غیر ممکن نیست و دوست نداریم زحمت ۷ ماهه بازیکنان و مربیان به این راحتی بر باد برود.

سرپرست تیم ملی والیبال زیر ۲۳ ایران در خاتمه با اشاره به شکست برابر روسیه گفت: به جز ست چهارم بازیکنان ایران بازی قابل قبولی از خود ارائه دادند و اگر کمی با تفکر حرفه‌ای بازی می‌کردند، می‌توانستند بازنده بازی نباشند.

ایران بازی تیم ملی روسیه صربستان والیبال احتمالی امتیاز جلوگیری پورعروجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر