کد خبر: 111750 A

برای حضور در اسپانیا لحظه‌شماری می‌کنم؛

تمرینات جدید بدنسازی، تکنیکی را که زیر نظر مربیان برگزار می‌کردیم هر روز به آمادگی بیشتری می‌رسیدم و حالا برای حضور در جهانی اسپانیا لحظه شماری می‌کنم.

عضو تیم کاراته نوجوانان ایران در بخش کومیته پسران، گفت: قهرمانی جهان و رسیدن به مدال طلا، هدفی است که آن را دنبال می‌کنم.

به گزارش ایلنا، رضا عنایتی درخصوص زمان آغاز فعالیت خود در کاراته گفت: در دوران مدرسه بودم که تبلیغات گسترده‌ای در خصوص این ورزش آغاز شد و بسیاری از دوستانم در آن فعالیت می‌کردند و من نیز علاقه‌مند شدم در کاراته به فعالیت بپردازم.

وی افزود: علاقه‌ام به کاراته هر روز بیشتر شد تا جائی که امروز به ترکیب تیم ملی نوجوانان ایران رسیده‌ام.

کومیته کای وزن منهای ۵۲ کیلوگرم تیم ایران گفت: سال ۹۱ در مسابقات بین المللی ارمسنتان شرکت کرده و به مدال طلا رسیدم و مدال برنز قهرمانی کشور را هم دارم و می‌خواهم سال‌ها برای کاراته ایران مدال‌آوری کنم.

وی در مورد حضورش در اردوی تیم ملی گفت: نخستین بار است در رده نوجوانان ملی‌پوش شده‌ام و روزهای نخست اردو برایم بسیار جالب بود چراکه فضای جدیدی را تجربه می‌کردم. تمرینات جدید بدنسازی، تکنیکی را که زیر نظر مربیان برگزار می‌کردیم هر روز به آمادگی بیشتری می‌رسیدم و حالا برای حضور در جهانی اسپانیا لحظه شماری می‌کنم.

عنایتی ادامه اداد: می‌خواهم در جهانی اسپانیا مدال‌آور باشم و پرچم ایران را به اهتزاز در آورم. در ابتدای راه قرار دارم و باید برای رسیدن به اهداف بزرگ خود تلاش زیادی انجام دهم.

وی با اشاره به اینکه خانواده‌اش تاثیر زیادی در حضور مستمر وی در کاراته داشته‌اند، افزود: می‌خواهم جواب خوبی‌های خانواده و مربیانم را با کسب مدال جهانی بدهم.

اردوی تیم ملی اسپانیا تبلیغات تیم ملی جهان خانواده مدال طلا مدرسه ملی پوش وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر