کد خبر: 112250 A

نمی‌توان کسی را مقصر دانست؛

تیم والیبال کاله آمل شب گذشته تهران را ترک کرد تا از ۲۳ مهرماه در نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های جهان در برزیل شرکت کند.

سرمربی تیم کاله مازندان گفت: فشردگی مسابقات برون‌مرزی سال‌جاری اثرات منفی هم به همراه دارد که والیبال باید برای مبارزه با آنها تلاش کند.

به گزارش ایلنا، بهروز عطایی قبل از اعزام به برزیل افزود: تیم کاله مازندران در شرایط مناسب و مطلوبی به رقابت‌های قهرمانی جهان اعزام نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در این خصوص نمی‌توان کسی را مقصر دانست، گفت: امسال بازی‌های برون مرزی والیبال ایران به قدری زیاد بود که باید انتظار اثرات منفی آنها را نیز داشت. فدراسیون والیبال نیز تمام تلاش خود را برای حمایت از تیم ما کرد.

سرمربی تیم والیبال کاله در باره مشکل خروج از کشور پوریا فیاضی گفت: متاسفانه این بازیکن را همراه نخواهیم داشت و دیگر فرصت برای جایگزین کردن نیز نداریم. تیم کاله با ۱۱ بازیکن در مسابقات برزیل شرکت می‌کند.

وی در باره پیش‌بینی عملکرد تیم کاله در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های جهان گفت: من معمولا پیش بینی نمی‌کنم و اعتقاد به این کار هم ندارم. مسابقات خیلی سختی خواهد بود که بالاترین در سطح باشگاه‌های جهان است. در گروه سختی هم قرار گرفتیم.

عطایی تصریح کرد: در گروهی قرار گرفتیم که قهرمان ۴ دوره اخیر این رقابت‌ها با ما همگروه است. نماینده آرژانتین که قهرمان آمریکای جنوبی است و نماینده ژاپن با ۳ ملی‌پوش نیز همگروه نماینده ایران است، بنابراین کار بسیار مشکلی خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: تیم والیبال کاله به دنبال ارائه بازی زیبا و تماشاگرپسند است و نگاهی هم به دفاع از اعتبار این رشته ورزشی کشورمان در جهان دارد، اما در حد توان و اندازه تیم اعزامی.

تیم والیبال کاله آمل شب گذشته تهران را ترک کرد تا از ۲۳ مهرماه در نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های جهان در برزیل شرکت کند.

آرژانتین ایران بازی برزیل جهان رقابت ژاپن ملی پوش والیبال مسابقات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر