کد خبر: 112292 A

روس‌ها از چنگ ما گریختند؛

تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران عصر امروز شنبه در مرحله نیمه نهایی به مصاف تونس قهرمان آفریقا می رود.

لیبروی کاشانی تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال در مجموع تا اینجای بازی‌ها جزو بهترین لیبروهای این دوره از مسابقات است.

به گزارش ایلنا، ناصر رحیمی در مورد آخرین موقعیت تیم ایران افزود: خدا را شکر می‌کنم بعد از دو باخت سخت دوباره تیم به شرایط عادی خود بر گشت.

وی همانند سایر هم تیمی هایش همچنان افسوس بازی با روسیه را می‌خورد و اعتقاد دارد آن باخت به این آسانی‌ها از ذهن او پاک نخواهد شد و تاکید کرد: باور کنید هر موقع که به عقب بر می‌گردم و یاد بازی با روسیه می‌افتم سرم درد می‌گیرد و افسوس آن بازی را می‌خورم که چگونه روس‌ها از چنگ ما گریختند. من که فکر می‌کنم تا آخر عمرم افسوس آن بازی را بخورم.

لیبروی تیم ملی زیر ۲۳ سال افزود: من معتقدم یکی از دلایل باخت بد ما به صربستان ناشی از شکست مقابل روس‌ها بود و اگر ما روسیه را می‌بردیم بدون داشتن استرس امکان بردن صرب‌ها هم داشتیم.

عضو تیم باریج اسانس کاشان با اشاره به نداشتن استراحت گفت: از شروع لیگ برتر ۹۱ تا به امروز استراحت نداشتم و بیشترین ناراحتی من این است که بازیکنان و کادر فنی برای رسیدن به موفقیت ۷ ماه مداوم تلاش کرده‌اند و به همین دلیل خستگی روی تن بچه‌ها ماند.

رحیمی در پاسخ به این سئوال که دوست داری حریف تیم ایران بر سر کسب مقام پنجمی چه تیمی باشد، گفت: خیلی دوست دارم با آرژانتین روبرو می‌شدیم، چراکه آنها دو بار در کشورشان با حمایت داوران تیم ما را شکست دادند و دلم می‌خواهد انتقام آن شکست‌ها را از آنها بگیریم اما نشد و باید به دیدار تونس برویم.

تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران عصر امروز شنبه در مرحله نیمه نهایی به مصاف تونس قهرمان آفریقا می‌رود.

آرژانتین استرس ایران بازی تیم ملی ذهن روسیه شکر نیمه نهایی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر