کد خبر: 112318 A

زورمان به صرب‌ها نرسید؛

تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران عصر امروز شنبه در مرحله نیمه نهایی به مصاف تونس قهرمان آفریقا می‌رود.

بازیکن قطر پاسور و آملی تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران علی رغم دوری منظم از تمرینات اردویی این تیم در دوران آماده سازی، معتقد است حالا که نتوانسته اند به نیمه نهایی برسند، تلاش او و هم تیمی هایش رسیدن به مقام پنجم است.

به گزارش ایلنا، رضا قراء در پایان بازی با ونزوئلا که به برتری ۳ بر صفر ایران انجامید، در مورد این بازی گفت: از اینکه دوباره توانستیم در قالب واقعی خود فرو برویم خوشحالم. در وهله نخست باید از کادر فنی تشکر کنم که زحمات زیادی را به همراه سایر اعضای کادر فنی در این زمینه کشیدند.

امتیاز آورترین بازیکن ایران در بازی با ونزوئلا، فقط از بازی خود در مصاف با صربستان راضی نیست و اعتقاد دارد که در سایر بازی ها بین ۷۰ تا ۸۰ درصد توانسته خواسته های مربیان را بر آورده سازد.

وی افزود: حیف که روس‌ها از دست ما در رفتند و صربستان نسبت به آن تیمی که دو سال پیش در برزیل با آنان پنج گیمه بازی کردیم، بسیار قوی‌تر و با تجربه‌تر شده بود. به همین دلیل تا حدود زیادی زورمان به آنان نرسید. فکر می‌کنم مقام پنجمی هم مقام کمی نیست و هدف بازیکنان هم پس از عدم راهیابی به جمع ۴ تیم دستیابی به این عنوان است.

این بازیکن به مشکلاتی که قبل از سفر برای او وجود داشت، اشاره کرد و گفت: یکی از دلایلی که تا حدودی مانع از آمادگی مطلوب من بود، به گرفتاری قبل از سفر بر می‌گشت که اجازه نداد به طور کامل در تمرینات حاضر شوم و همین موضوع هم در افت و تحلیل بدنی من بعد از بازی با روسیه بی تاثیر نبود.

قراء در مورد حضورش با کاله در مسابقات باشگاه‌های جهان گفت: امیدوارم کاله در گروه دشواری که قرار دارد بتواند به جمع تیم‌های برتر صعود کند.

تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران عصر امروز شنبه در مرحله نیمه نهایی به مصاف تونس قهرمان آفریقا می‌رود.

ایران بازی برزیل تیم ملی جهان روسیه صربستان قطر نیمه نهایی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر