کد خبر: 115381 A

لیگ کریکت آقایان - زاهدان؛

مسابقات کریکت جوانان زیر ۱۹ سال آسیا، آذرماه امسال به میزبانی کوالالامپور(مالزی) برگزار خواهد شد و قرار است تیم آقایان کشورمان در آن حضور یابد.

دور رفت از نخستین دوره لیگ کریکت آقایان از دوشنبه هفته جاری در شهرستان زاهدان آغاز می شود.

به گزارش ایلنا، این مسابقات با حضور ۱۰ تیم در دو گروه پنج تیمی برگزار می‌شود که آیین قرعه‌کشی، فردا شب(یکشنبه) انجام خواهد شد تا تیم‌های شرکت کننده، حریفان خود را شناسایی کنند.

پنج تیم از استان سیستان و بلوچستان و نمایندگانی از استان‌های فارس، یزد، هرمزگان، گلستان و تهران در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

به دلیل طولانی بودن مسابقات کریکت از نظر زمانی و با توجه به حضور ۱۰ تیم در رقابت‌های لیگ آقایان، انجمن کریکت با حمایت مسوولان مربوطه در استان سیستان و بلوچستان، زمین شماره دو کریکت در زاهدان را آماده کردند تا این رقابت‌ها بطور همزمان در دو زمین برگزار گردد. دور رفت لیگ کریکت آقایان به مدت ۶ روز و با قضاوت ۷ داور برگزار خواهد شد.

مرحله برگشت قرار است دیماه امسال به میزبانی یکی از دو استان فارس یا یزد برگزار شود. در این مسابقات، بهترین بازیکنان جوان(زیر ۱۹ سال) مدنظر گرفته می شوند تا نفرات مستعد به اردوی تیم ملی جوانان کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دعوت شوند.

انجمن کریکت به همین سبب، در یک حرکت پسندیده از تیم‌های شرکت کننده خواسته تا حتما در رقابت‌های لیگ از دو بازیکن زیر ۱۹ سال استفاده کنند.

اردوی تیم ملی استان سیستان و بلوچستان استان فارس رقابت رقابت های لیگ زمین مالزی مسابقات قهرمانی آسیا یزد جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر