کد خبر: 115507 A

کاراته جایزه بزرگ قطر؛

کومیته تیمی بزرگسالان ایران در مبارزه‌ای نزدیک با غلبه بر تیم امید کشورمان به مدال طلای پیکارهای جایزه بزرگ قطر دست یافت.

کومیته تیمی بزرگسالان ایران در مبارزه‌ای نزدیک با غلبه بر تیم امید کشورمان به مدال طلای پیکارهای جایزه بزرگ قطر دست یافت.

به گزارش ایلنا، تیم‌های کومیته امید و بزرگسالان کاراته ایران با غلبه بر حریفان خود به دیدار نهایی پیکارهای جایزه بزرگ قطر راه یافتند. کومیته کاهای ایران با ارائه مبارزه ای نزدیک و زیبا، توان بالای کاراته ایرانی را در تاتامی دوحه به نمایش گذاشتند و در نهایت این تیم بزرگسالان بود که با اختلافی اندک به برتری رسید و مدال طلا را از آن خود کرد و امیدها نیز نقره‌ای شدند. در این بخش تیم‌های فرانسه و الجزایر به مدال برنز مشترک رسیدند.

در این مبارزه ابتدا، " بهمن عسگری " که روز گذشته در منهای ۷۸ کیلوگرم به مدال طلا دست یافته بود برابر " آروین باقری " از تیم امید به تساوی چهار بر چهار رسید.

در مبارزه دوم " ذبیح الله پورشیب " برابر " عماد مژدهی " قرار گرفت و متحمل شکست ۵ بر ۷ شد تا تیم امید از بزرگسالان پیشی بگیرد.

در ادامه " سجاد گنج زاده " با ارائه مبارزه ای برتر با حساب ۹ بر صفر " علی اصغر آسیابری " را مغلوب کرد و کار را به تساوی کشاند.

" حامد زیگساری " از بزرگسالان ۳ بر یک " دادیار رهنما " را مغوب کرد و " مهدی سلطانی " و " افشین حاجی‌زاده " ۳ بر ۳ مساوی شدند تا همین تساوی سند پیروزی بزرگسالان را امضا کند.

کاراته کاهای ایران روز گذشته نیز در بخش انفرادی پیکارهای جایزه بزرگ قطر به ۳ مدال طلا، ۲ نقره و ۳ برنز دست یافتند. ابوالفضل شهرجردی در کاتای انفرادی، سجاد گنج زاده و بهمن عسگری در کومیته انفرادی به مدال طلا دست یافتند. سعید حسنی پور در کومیته انفرادی بزرگسالان و محمدمهدی صالحی در کومیته جوانان به مدال نقره رسیدند و ذبیح الله پورشیب، مهدی سلطانی و حامد زیگساری در کومیته انفرادی بزرگسالان برنز گرفتند.

الجزایر ایران فرانسه قطر مدال طلا مبارزه جایزه بزرگسالان تیمی کومیته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر