کد خبر: 115521 A

در این مدت پشرفت خوبی داشتیم؛

اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم و در این مدت پشرفت خوبی داشتیم و امیدوارم نتایج خوبی که شایسته کاراته ایران است بدست آوریم.

کومیته کای تیم کاراته جوانان ایران، گفت: امیدوارم با تمریناتی که پشت سر گذاشتیم نتایج خوبی در مسابقات جهانی بدست آوریم چرا که رسیدن به مدال طلای جهان آرزو نیست، یک حقیقت است.

به گزارش ایلنا، علی بهبود متولد ۱۷ فروردین ۱۳۷۶ قائمشهر مازندران است که کاراته را از ۸ سالگی و زیر نظر " کیومرثاولادی " از باشگاه شهدای ایثار شهرک یثرب آغاز کرده است.

وی که باید بزودی در مسابقات جهانی اسپانیا شرکت کند تاکنون مدال طلای نوجوانان مسابقات آسیایی ازبکستان در سال ۲۰۱۲، مدال طلای نوجوانان جام آزاد ترکیه در سال ۲۰۱۲ و مدال طلای نوجوانان مسابقات سبکی کاپ آزاد ارمنستان سال ۲۰۱۲ را کسب کرده است.

کاراته کای وزن منهای ۷۶ کیلوگرم ایران اظهار کرد: دومین سال است که در اردوی تیم ایران حضور دارم، با این تفاوت که امسال در رده جوانان مسابقه خواهم داد و این تجربه جدیدی برایم تلقی می شود. با تغییر رده سنی سطح مسابقات هم سخت تر می شود و برای اینکه نتایج خوبی کسب کنم، باید با انگیزه بالا و آمادگی بدنی به میدان بروم.

بهبود درخصوص حریفانش در مسابقات جهانی اسپانیا گفت: شاید با برخی از حریفان آسیایی‌ام مبارزه کرده باشم اما مطمئناً کاراته‌کاهایی هم از اروپا هستند که من شناختی از آنها ندارم.

وی ادامه داد: در مسابقات ترکیه به دلیل اینکه در دوران بدنسازی حضور داشتم به نتایج خوبی نرسیدم اما با آمادگی خوب و روحیه بالایی که دارم، اطمینان می‌دهم در پیکارهای جهانی بهترین عملکرد را داشته باشم.

بهبود عملکرد مربیان تیم ملی را ستود و گفت: کادر فنی تیم جوانان ایران از تجربه گرانبهایی برخوردار است و به خوبی نقاط قوت و ضعف کاراته‌کاها را به آنها گوشزد می‌کنند.

وی افزود: اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم و در این مدت پشرفت خوبی داشتیم و امیدوارم نتایج خوبی که شایسته کاراته ایران است بدست آوریم.

ارمنستان اسپانیا ایران ترکیه تیم ملی جهان وزن اروپا ازبکستان نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر