کد خبر: 115597 A

سابقه ورزشی لازم اما کافی نیست؛

اعتقاد ما این است که با توجه به رویدادهای بزرگ جهانی و بین‌المللی که در پیش است، وزارت ورزش وجوانان هر چه سریع‌تر باید تعیین تکلیف شود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به رویکرد و برنامه هایی که صالحی امیری دارد، مجلس سریع‌تر باید به ایشان رأی اعتماد بدهد.

حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: به هر حال ما در آستانه بازی‌های آسیایی هستیم که سال آینده برگزار خواهد شد و با توجه به رویکرد و برنامه‌هایی که صالحی‌امیری دارد، مجلس سریع‌تر باید به وی رأی اعتماد بدهد تا کارش را شروع کند و تکلیف ورزش ایران هم روشن شود.

وی در مورد ادعای الیاس نادران مبنی بر وجود پرونده‌های امنیتی که صالحی‌امیری دارد، گفت: به هر حال این مسائل باید مطرح شود و ببینیم چه مسائلی وجود داشته، اما اعتقاد ما این است که با توجه به رویدادهای بزرگ جهانی و بین‌المللی که در پیش است، وزارت ورزش وجوانان هر چه سریع‌تر باید تعیین تکلیف شود.

گروسی در پایان گفت: عده‌ای هم معتقدند صالحی‌امیری سابقه روزشی ندارد. در این رابطه باید بگویم ما برنامه و مدیریت ورزشی وی را می‌خواهیم. سابقه ورزشی خوب و ارزشمند است و لازم هست اما کافی نیست. وی برنامه‌های خوبی را مطرح کرده‌اند واولویت ما برنامه‌ها و مدیریت ورزشی ایشان است.

الیاس نادران ایران بازی مجلس شورای اسلامی وزارت ورزش صالحی سریع بدهد امیری گروسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر