کد خبر: 115609 A

عملکرد صالحی‌امیری امیدوار‌کننده است؛

با توجه به معرفی صالحی‌امیری به عنوان وزیر پیشنهادی دراین وزارتخانه، خوش‌بین هستیم وی رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی را به دست آورد.

رییس فدراسیون هندبال عملکرد دو ماهه سرپرست وزارت ورزش وجوانان را مطلوب قلمداد کرد و گفت: با توجه به رویدادهای اخیر در وزارت ورزش وجوانان آینده امیدوار کننده‌ای در این ۲ حوزه خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، سید جلال کوزه‌گری در سفر خود به شهرکرد، اظهار داشت: با توجه به معرفی صالحی‌امیری به عنوان وزیر پیشنهادی دراین وزارتخانه، خوش‌بین هستیم وی رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی را به دست آورد.

کوزه‌گری بروز اختلافات را بزرگترین لطمه برای ورزش هندبال دانست وتصریح کرد: تضادها و اختلاف ها نباید مانع انجام کار شوند، بلکه باید با ایجاد تعامل وفضای آمیخته با همدلی از همه ظرفیت ها برای ارتقاء این رشته استفاده کرد.

رییس فدراسیون هندبال بهره گیری از پتانسیل های قوی و خوبی را که دراین استان وجود دارد مورد تأکید قرارداد و گفت: استان چهار محال و بختیاری در سال‌های نه چندان دور در هندبال کشور صاحب نام بوده و انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی مدون و اجرای طرح های استعدادیابی با همکاری آموزش و پرورش، شایستگی‌های خود را در این رشته بدست آورد.

وی ضمن تبریک به رییس هیأت منتخب اظهار داشت: انتخاب هیأت رییسه قوی هم در بخش فنی و اداری و هم در بخش جذب حامیان مالی و بهره‌گیری از تجربیات پیشکسوتان و مربیان توانمندی که از این استان در تیم ملی حضور دارند، بی تردید می‌تواند موجبات ارتقاء هندبال چهارمحال وبختیاری را فراهم نماید.

آموزش و پرورش پیشکسوتان تیم ملی چهار محال و بختیاری مجلس شورای اسلامی وزارت ورزش وزارتخانه صالحی هندبال شهرکرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر