کد خبر: 115615 A

بازماندن نابغه از صعود به دور دوم؛

مرد شماره یک تنیس روی میز ایران در حالی که ۳ بر یک از حریف قدرتمند خود پیش بود با نتیجه ۴ بر ۳ بازی را واگذار کرد تا از صعود به مرحله دوم باز بماند.

نفر اول تنیس روی میز ایران با شکست مقابل حریف تایوانی از رسیدن به دور دوم جام جهانی بازماند.

به گزارش ایلنا، در ادامه مرحله گروهی مسابقات جام جهانی تنیس روی میز مردان که در شهر «ورویه» استان لیژ بلژیک برگزار می شود نوشاد عالمیان نخستین نماینده ایران در این رقابت‌ها به مصاف «چن آن» نفر دوم تیم ملی تایوان و نفر ۲۷ رده بندی جهان رفت.

مرد شماره یک تنیس روی میز ایران در حالی که ۳ بر یک از حریف قدرتمند خود پیش بود با نتیجه ۴ بر ۳ بازی را واگذار کرد تا از صعود به مرحله دوم باز بماند.

نوشاد عالمیان در گیم هفتم در حالیکه ۹ بر ۷ از حریف پیش بود در نهایت ۱۱ بر ۹ باخت تا در نهایت ۴ بر ۳ مغلوب حریف نامدار خود شود. نوشاد در این مسابقه گیم های اول، دوم و چهارم را با نتایج(۱۱ بر ۹)،(۱۱ بر ۸) و(۱۱بر ۹) پیروز شد و گیم های سوم، پنجم، ششم و هفتم را(۱۲ بر ۱۰)،(۱۱ بر ۹)،(۱۱ بر ۷) و(۱۱ بر ۹) را به حریفش واگذار کرد. نوشاد عالمیان نخستین بازیکن ایرانی است که به مسابقات جام جهانی دعوت می شود.

طبق هماهنگی‌های بعمل آمده توسط مسئولین فدراسیون، عالمیان در این رقابت‌ها با هدایت علی تمیم‌زاده که پیش از این در دهه شست هدایت تیم ملی جوانان کشورمان را برعهده داشته است به میدان رفت. تمیم‌زاده که خود از بازیکنان استان خوزستان و اصفهان بوده سال‌ها است که در آلمان زندگی می‌کند و در لیگ‌های تنیس رو یمز آلمان نیز مشغول مربیگری است.

فرزند وی نیز که از بازیکنان لند اس لیگای تنیس روی میز آلمان است در این رقابت‌ها به عنوان حریف تمرینی در کنار نوشاد عالمیان بود

استان خوزستان اصفهان ایران بازی بلژیک تایوان تیم ملی جام جهانی رقابت تنیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر