کد خبر: 115616 A

برومندی:

صالحی امیری نگاهی فرهنگی و اجتماعی به معضلات و کمبودهای جوانان دارد که با عملیاتی شدن برنامه‌های وی به تحول بزرگی در بخش‌های مختلف این حوزه نیز خواهیم رسید.

نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه های مفید دکتر صالحی امیری در وزارت ورزش و جوانان گفت: با عملیاتی شدن برنامه های وی شاهد تحول بزرگی در ۲ حوزه ورزش و جوانان خواهیم بود.

به گزارش ایلنا، محمدمهدی برومندی تصریح کرد: در مدت کوتاه همکاری با سید رضا صالحی امیری در وزارتخانه شاهد تلاش های با برنامه وی در حوزه ورزش و جوانان هستیم. یکی از اقدامات بسیار مثبت وی توجه به عدالت در توزیع سرانه فضاهای ورزشی کشور است.

برومندی خاطر نشان کرد: امروز در برخی از نقاط کشور به ازای هر نفر ۲ متر مربع فضای ورزشی وجود دارد که این میزان در برخی از نقاط محروم کشور به ۱۰ سانتی‌متر مربع هم نمی رسد.

وی افزود: این موضوع موجب نارضایتی مردم و جوانان در مناطق بی‌بضاعت و دور افتاده شده و نکته‌ای بسیار حساس است که با تاکید صالحی‌امیری نیز همراه بوده و می‌تواند کمک شایان توجهی به پیشرفت ورزش کشور کند.

نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در ادامه با اشاره به برنامه های کاربردی صالحی‌امیری در ارتباط با حوزه جوان عنوان کرد: با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از جمعیت کشور را جوانان تشکیل می‌دهند در برنامه‌های پیشنهادی وی توجه به جوانان و ورزش و نگاه دانش محور به این ۲ حوزه مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: صالحی امیری نگاهی فرهنگی و اجتماعی به معضلات و کمبودهای جوانان دارد که با عملیاتی شدن برنامه های وی به تحول بزرگی در بخش های مختلف این حوزه نیز خواهیم رسید.

فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان وزارتخانه جوانان صالحی جوان نگاهی امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر