کد خبر: 115627 A

مسابقات کامبت گیمز - روسیه؛

ووشوی کشورمان در رقابت‌های کامبت گیمز روسیه با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز به کار خود پایان داد.

ووشوی کشورمان در رقابت‌های کامبت گیمز روسیه با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز به کار خود پایان داد.

به گزارش ایلنا، تیم اعزامی ووشوی ایران به مسابقات کامبت گیمز که در سن پترزبورگ روسیه برگزار می‌شود، توانست برابر با تمام مدال‌های طلای کسب شده توسط سایر تیم‌های اعزامی رزمی کشورمان به عنوان نخست برسد که رکوردی قابل توجه بود. همین نتیجه درخشان بود که موجب شد تا کشورمان در بخش تیمی تا پله چهارم صعود کند.

در روز نخست، مجتبی حسین‌زاده توانست در دیدار نهایی با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسیده و به عنوان نخست دست یابد. وی در این مبارزه با گاژی نوریتینوف از روسیه مصاف کرد که به این موفقیت رسید. وی نخستین طلای ووشوی ایران در کامبت گیمز روسیه را از آن خود کرد.

دومین طلایی ایران جعفر شیرزاد در ۶۵ کیلو بود که در فینال به مصاف دیلان ساخو از فرانسه رفت و در دو راند به برتری رسید. این مسابقات در سالن اسپارتاک شهر سن پترزبورگ برگزار شد.

حمیدرضا لادور توانست در فینال وزن ۸۵ کیلوگرم برابر علی محمد علی ابراهیم از مصر به پیروزی رسیده و روی سکوی اول قرار گیرد. البته، این حریف حاضر به مبارزه با ملی پوش ایرانی نشد تا به عنوان دوم بسنده کند.

البته کار به همین جا ختم نشد و ایمان بازیاری در فینال ۹۰ کیلو با حریف مصری روبرو شد که نتوانست بر وی غلبه کند. وی در این دیدار دو بر صفر مغلوب محمد یوسف شد و روی سکوی دوم ایستاد. در دیگر سو، علی یوسفی در ۶۰ کیلو و مسعود فاضلی در ۷۰ نیز نتوانستند به فینال برسند و روی سکوی سوم ایستادند.

تنها نمانیده تالو ایران نیز اگرچه روی سکو نرفت؛ اما توانست به سکوی پنجم رسد که نتیجه قابل توجهی در حضور حریفان مطرحش بود. علی وطنخواه در پایان امتیاز ۹.۴۴ را به دست آورد. هوانگ از چین با ۹.۶۹، لی از سنگاپور با ۹.۶۰ و لو از مالزی با ۹.۵۶ عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند. حاضران در این دو روز، در دو سبک تای چی چوان و تای چی جین فرم زدند.

ایران چین رقابت روسیه فرانسه مالزی مدال طلا مصر ملی پوش طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر